امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
11-چگونه مسئولیت اعمال خود را بر عهده میگیرم،زمانیکه تسلیم در برابر نتایج و تصمیمات ر
چگونه مسئولیت اعمال خود را بر عهده میگیرم،زمانیکه تسلیم در برابر نتایج و تصمیمات را تمرین میکنم؟  
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، ناظر11 ، آریا داریوش
تسليم در مقابل نتايج وتصميماتي كه برحسب چهار چوب بهبودي و تراز شخصي با يك مشورت صادقانه صورت ميگيرد منو به سهم و نقشم
واقف ميكند با يك زيربناي پذيرش و ديدن روشن بيني در قبال مسوليتهايم عقايد من ممكنهبيان شود با احترام و اصل روحاني نسبت به عقايد
ديگران ودر نظر گرفتن خواست و اراده خداوند نه رياست نه خودمحوري نه بزرگ نمايي نه ستاره شدن تسليم اين اصل روحاني كمك و رشد
كمكه ارزش درماني و استوار بودن در هدف انجمن را براي تك تازيهاي معتادگونه من بهتر مشخص ميكنه امروز من مسول بهبودي خويش
هستم و تمرين مكرر تسليم منو از تفاوتها دور ميكنه
گروه ها ساختار بوجود مي اورند كه در قالب كميته هاي فرعي خدمتگزاراني را انتخاب و توفيض اختيار به انها مي دهند تا هدف گروه ها ودر
كل  NAرا توسعه دهند و مسوليت و اختيار نهائي با انهاست لذا امكان دارد در اين راستا تصميمات جديد و ايده هاي تازه به صاحديد گروه ها
گرفته شود و من به عنوان خدمتگزار بايد مسوليت اعمال و رفتار در حيطه خدمتي به عهده بگيرم و تسليم در برابر تصميمات و أيده ها تازه
باشم و در راستاي خدماتي كه به عهده دارم اصول  21قدم و  21سنت را بكار بگيرم..
وقتي فكر روح من روي هدف اصلي و وااي معتادان گمنام متمركز باشد از خودمحوري رها وبه خدامحوري خواهم رسيد ودر برابر تصميمات
ووجدان گروهي سر تعظيم فرود خواهم اورد،وبدانم كه تصميمات وخواسته هاي جمع معتادان گمنام از سايق وخواسته هاي خودمحورانه من
ارج تر است.
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر11 ، حـمـیـد ، آریا داریوش
سلام
--چگونه مسئولیت اعمال خود را بر عهده می گیرم،زمانیکه تسلیم در برابر نتایج و تصمیمات را تمرین می کنم؟
هر زمان که برای انجام خدمتی انتخاب می شوم مسئولیت آن را نیز به عهده می گیرم.وقتی در این مساله اشتباهی می کنم باید بیایم ونحوه اشتباه خود را بیان نمایم وبرای تکرار نکردن اشتباه دیگر در خواست  راهنمایی نمایم.  
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، آریا داریوش

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان