امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تعهد
Heart
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر9
تعهد به اصولی که در معتادان گمنام یاد گرفته ام ، و باور داشته ام ، در راستای : رشد ، ایمان ، کمک به تازه وارد ، خدمت ، کار و خانواده ، اجتماع ، ارتباط با نیروی برتر ، و .... بسیار

مهم و الزامی است . وقتی متعهد هستم ، از خیلی کارها صرف نظر خواهم کرد که به نفع بهبودی من نیست . و می توانم در راستای اصول انجمن به جلو حرکت نمایم .
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر11 ، ناظر9
تعهد : از طریق پاک ماندن پیام رسانی می کنیم شرکت در جلسات و خدمت کردن و مسئولیت رفتار و اعمالمان را یه عهده میگیریم
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر9
سلام
متعهد بودن به بهبودی خودم و برای خودم تلاش کردن و مسئولیت پذیری در اجرای اصول و تعهد به اجرای اصول باعث می شود که من در زندگی دیگران نیز هم متعهد باشم و برای رعایت حق دیگران نیز تعهدات خودم را اجرا کنم سهمی که دارم.
پاسخ
 سپاس شده توسط admin3 ، ناظر2 ، ناظر9
تعهد تصمیمی است که ما در نتیجه علاقه به ادامه زندگی به روال انجمن اتخاذ می‌کنیم شرکت مرتب در جلسات یکی از راه هایی است که توسط آن تصمیم خود را به مرحله عمل می گذاریم
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر2
مفهوم تعهددرسنت یکم یعنی باوربه اینکه اصول روحانی
NAزندگی منونجات دادومن متعهدمیشوم شخصااین اصول را
درزندگی ودرجلسات به اجرادربیارم متعهدمیشم
خوش نامی جایی که بمن زندگی دادراخراب نکنم
متهدمیشوم درموردمسیولیت خودم نسبت به معتادان
گمنام کوشاباشم
پاسخ
اصل روحانی ' تعهد ' سنت ۱ ؛
تعهد در سنت ۱ یعنی؛ دیدگاه و چشم اندازم را تغییر بدم و بجای کلمه ' من ' از  ' ما ' استفاده کنم .
تعهد من در اینجا زندگی در گروه است ، تعهد من به تسلیم شدن در برابر منافع مشترک است، تعهد من خط کشیدن روی خودم و حل شدن در گروه است، تعهد من به حفظ روحیه اتحاد است .
پاسخ
تعهد یعنی هر کجای این انجمن هستی یه گوشه کار را بگیر از سکوت اول جلسه تا کارهای گروه تعهد یعنی اهمیت و ارزش جلسات بهبودی را عملی نشان بدهی .
پاسخ
تعهد در سنت یعنی آنها کاشتند و ما خوردیم ما بکاریم آها بخورند
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان