امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
گمنامی
Heart
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، ناظر14
[b]گمنامي = بهبودي بدون توجه به اين موضوع در دسترس ما نمي باشد . هر يك از ما با حل شدن در گروه گمنامي شخصي خودرا حفظ مي نماييم و براي اتّحاد و وحدت گروه گمنامي ديگران را نمي شكنيم چون بهبودي ما بستگي به حفظ گمنامي شخصي ديگر افراد گروه دارد . هر يك از ما از حقّ مساوي در بهبودي برخوردار هستيم و لي بايد توجه داشته با شيم كه مسئو ليّتهاي ما هم براي حفظ وحدت مشترك و مساويست . گمنا مي اصل لازميست كه با عث بقاي مادرانجمن مي شود . براي بازيابي و بهبودي خود لازم است ما اين اصل را رعايت كنيم .[/b]
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر11 ، آرین ی ، حـمـیـد ، ناظر14
گمنامی : مهمترین اصل روحانی تمام سنت ها تفاوت هایمان را کنار بگذاریم رفیق بازی نکردن منافع گروه را در نظر گرفتن حرف دیگران را بیرون نبردن و در مورد دیگران غیبت نکردن و اجازه اشتباه به دیگران دادنو همسانی در همه اعضاء
پاسخ
وقتی به اتحاد از دیدگاه گمنامی نگاه می‌کنیم معنی اتحاد آن است که در معتادان گمنام بهبودی بدون توجه به هویت در دسترس می باشد وقتی بفهمیم که اتحاد تنهاست اونه بقای انجمن ماست آنگاه به این درک خواهیم رسید که حفظ روابط خوب ما با یکدیگر از تمام مسائلی که می توانند باعث دوری ما از یکدیگر شوند مهمتر است اطمینانی که ما به یک نیروی برتر مهربان پیدا کرده ایم باعث می شود قدرت لازم را برای همکاری با یکدیگر در مسیر هدف مشترک بهبودی از اعتیاد پیدا کنیم با اتحادمان که از اطمینان نیرو می یابد در کنار یکدیگر برای تحقق منافع مشترک من فعالیت می کنیم
پاسخ
اصل گمنامی سنت یکم برای من به این 
صورت است که حیات وبودن من
زندگیم و...وابسته به اتحاددران ای است
تافته جدابافتهدنباشم برخلاف جریان
گروه حرکت نکنم ودرکل
اب چشمه ای راکه ازان رفع عطش
میکنم هرگزگل الودنکنم
پاسخ
 سلام
کمک کردن به تازه وارد و صرف وقت برای مسائل انجمن نیاز به اعلام ندارد...
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر9 ، حـمـیـد ، ناظر14
سلام محمد هستم یک معتاد پنج سال درگیر ترامادول بودم خداروشکر الان دو ماه هستش که بهبود یافتم فقط کمی احساس افسردگی دارم انگار چند سال از زندگی و اجتماع دور بودم هنوز نمیتونم درست ارتباط بگیرم با دیگران ممنون میشم راهنماییم کنید?
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر14

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان