امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فروتنی
Rainbow 

فروتنی ارزیابیِ صادقانۀ حقیقت راجع به خودمان است که این شامل توانایی ها و محدودیت هایمان نیز می گردد. رها نمودنِ این ایده که ما باید بتوانیم کلیۀ چالش هایی را که درمقابل مان قرار دارند به تنهایی حل کنیم، می تواند برایمان دشوار باشد. این واقعیت که ما نمی توانیم همیشه به تنهایی مشکلات مان را حل کنیم و برخی اوقات به کمی کمک از بیرون نیاز داریم، می تواند درما احساس حقارت ایجاد کند .دراوایل ورود به انجمن و هربارکه به چند قدمِ اول رجوع می کنیم، با تسلیم شدن و اقرارِ باینکه به کمک نیاز داریم، کشمکش خواهیم داشت. می توانیم درخدمت بیش از حد مسئولیت قبول کنیم، کاملأ خسته شده و ازدستِ اعضایی که مطابقِ میل مان کارها را انجام نمی دهند، عصبانی شویم. اقرارِ باینکه تحت شرایط بخصوصی پرداخت حق الزحمه بهترین روش برای انجام کاری است ،نشان دهندۀ فروتنی و خویشتن پذیریِ مان است.
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، ناظر9 ، ناظر10
درک فروتنی در سنت هشتم برای من یک تجربه حفظ پاکی و بهبودی شخصی دارم که منحصر به فرده . این تجربه شخصی و داستان من هست که درصورت تمایل دراختیار دیگر دوستان همدردم قرار میدم انهم بصورت مساوی و رایگان . 
من در مورد مواد تشکیل دهنده یک دارو و تاثیرات آن چیزی نمیدانم ، نظری نمیدهم . من در مورد نحوه برخورد با یک معتاد درحال مصرف تجربه ندارم و اظهار نظر نمیکنم من در مورد نحوه سم زدائی و ترک فیزیکی تجربه ندارم اظهار نظر نمیکنم در مورد نحوه شرکت کردن در  جلسات،  دیگر اعضاء را کنترل نمیکنم در مورد نحوه کارکرد قدم و فرایند بهبودی دیگر اعضاء نظر نمیدهم و پاکی دیگر اعضاء را پیگیری نمیکنم درمورد ماندن یا نماندن دیگر دوستان انجمنی نظر نمیدهم . 
من در مورد دلایل لغزش یک عضو نظری ندارم  چون دراین مورد تجربه لغزش ندارم  . در مشارکتم از نشریات خود انجمن کمک میگیریم  از تشریح و بحث در مورد اصول انجمن پرهیز میکنم  ازتجربه شخصی خودم، داستان خودم به زبان ساده صحبت میکنم ...  خدماتی درانجمن است که نیاز به وقت روزانه و تخصص است اجازه میدهم دوستانی که شرایط دارند و تخصص دارند به عهده بگیرند و حق وحقوق خود را طبق شرایط دریافت کنند ...
پاسخ
فروتنی: یک گروه انجمن وقتی اصل فروتنی را به کار میبرد که تظاهر به چیزی بیشتر یا کمتر از انچه هست نکند واستخدام بعضی کارمندان خاص نشانه فروتنی انجمن میباشد چون ما ادعای حرفه ای بودن را نمیکنی
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر10
سلام

فروتنی دیدن خودم آنگونه که هستم.در سنت هشت ما بیشتر از ان که که کارما است را عنوان نمی کنیم وبه اندازه نیازمان کارمند خاص می گیریم.و در کارهایی که به هدف ما مربوط نیست دخالت نمی کنیم.
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر10

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان