امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال18-سنت سوم چه چیزهای به من دررابطه با<فرصت مجددودوباره>یامهربانی به دیگران اموخته
Question 
سوال18-سنت سوم چه چیزهای به من دررابطه با<فرصت مجددودوباره>یامهربانی به دیگران اموخته است؟
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد
سوال 18 ـ سنت سوم چه چیزهایی به من در رابطه با "فرصت مجدد و دوباره" یا مهربانی به دیگران آموخته است که در زمینه های دیگر زندگی میتواند برای من مفید باشد؟
سنت سوم به من فهماند که باید مراقب رفتار ، کردار و مشارکت هایم باشم . اگر من بعنوان یک عضو باعث ایجاد دافعه شوم یا بخاطر من شخصی از انجمن دور شود معلوم نیست فرصت دوباره پیدا میکند یا نه .
این سنت به من یاد داد قضاوت کار من نیست و همۀ ما با هر وضعیتی ، یک بیماری مشابه بنام بیماری اعتیاد داریم و با هر میزان تمایل می توانیم عضو شویم و با هر میزان تمایلی که داریم می توانیم از این اصول کمک بگیریم .
این سنت به من یادآور شد من بعنوان یک عضو بدون کنترل و قضاوت دیگران و کاملاً بصورت ماساوات فقط باید پیام انجمن را طبق اصول خودش به معتاد دیگر برسانم و قادر به تغییر این اصول طبق سلایق شخصی نیستم .
و در آخر این سنت می گوید در اجتماع و زندگی شخصی هم من باید به دیگران اجازه دهم آزادانه در مورد رفتار ، کردار و افکار خود تصمیم بگیرند و اجازه القاء کردن طرز تفکر و طرز زندگیم به دیگران را ندارم و فقط میتوانم نظر بدهم ، همینو بس

HH
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد
انجمن معتادان گمنام امنترین جا برای اشتباه ما با اشتباهاتمان می آموزیم و رشد میکنیم، دربرنامه ای که روحانی هست باید تمام تلاش بر این باشد که روحانی عمل کنیم، اعمال، صحبتهای ماو... به همان اندازه که میتواند نجات بخش باشد میتواندروانه کننده یک عضو باشد به عاقبت تلخ(تنها لازمه عضویت در این برنامه تمایل هست اما همراه با مسئولیت، که یکی از مهمترین مسئولیت ها فرصت اشتباه دادن است هم به عضو هم به خدمتگزاران، اگه قرار بود دراینجا هم با اشتباهی مثل قبل فرصت هام را از دست میدادم بدون شک همه ما الان فرصت عضویت انجمن معتادان گمنام را از دست میدادیم به همین دلیل قلب سنت سوم مهربانی باعث شده که ما در کنار هم با هم و برای هم به همدیگر فرصت اشتباه بدیم و رشد کنیم وانجمنی را شکل بدیم که سرشار از عشق و مهربانی است
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان