امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال18-سنت سوم چه چیزهای به من دررابطه با<فرصت مجددودوباره>یامهربانی به دیگران اموخته
سوال 18 ـ سنت سوم چه چیزهایی به من در رابطه با "فرصت مجدد و دوباره" یا مهربانی به دیگران آموخته است که در زمینه های دیگر زندگی میتواند برای من مفید باشد؟
سنت سوم به من فهماند که باید مراقب رفتار ، کردار و مشارکت هایم باشم . اگر من بعنوان یک عضو باعث ایجاد دافعه شوم یا بخاطر من شخصی از انجمن دور شود معلوم نیست فرصت دوباره پیدا میکند یا نه .
این سنت به من یاد داد قضاوت کار من نیست و همۀ ما با هر وضعیتی ، یک بیماری مشابه بنام بیماری اعتیاد داریم و با هر میزان تمایل می توانیم عضو شویم و با هر میزان تمایلی که داریم می توانیم از این اصول کمک بگیریم .
این سنت به من یادآور شد من بعنوان یک عضو بدون کنترل و قضاوت دیگران و کاملاً بصورت ماساوات فقط باید پیام انجمن را طبق اصول خودش به معتاد دیگر برسانم و قادر به تغییر این اصول طبق سلایق شخصی نیستم .
و در آخر این سنت می گوید در اجتماع و زندگی شخصی هم من باید به دیگران اجازه دهم آزادانه در مورد رفتار ، کردار و افکار خود تصمیم بگیرند و اجازه القاء کردن طرز تفکر و طرز زندگیم به دیگران را ندارم و فقط میتوانم نظر بدهم ، همینو بس

HH
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوال18-سنت سوم چه چیزهای به من دررابطه با<فرصت مجددودوباره>یامهربانی به دیگران اموخته - توسط hosseinheydari84 - ۱۴۰۱/۱۲/۲۲، ۱۰:۳۵ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان