امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال4-چگونه به خاطرداشتن هدف اصلی باعث میشودتابرروی اولویتهای خدماتی تمرکزکنیم؟نقش وت
سوال4-چگونه به خاطرداشتن هدف اصلی باعث میشودتابرروی اولویتهای خدماتی تمرکزکنیم؟نقش وتلاش های هیت ها وکمیته های خدماتی به چه نحو با هدف اصلی  ما ارتباط دارد؟چگونه هدف اصلی خود را در تمام فعالیت های خدماتی خود مد نظر قرار می دهیم؟
پاسخ
 سپاس شده توسط sepher1877 ، عباس23 ، ناظر9 ، حسین یاری
وقتی که ذهن وروحمان روی هدف اصلی متمرکزباشدمیتوانیم دراولویتهارابشناسیم وقتی که یک هدف داشته باشیمباعث میشودهرچیزی درراستای رساندن پیاممتمرکزباشدمسائل مالی ودیگرخدمات باعث نشوندکه مامغروروازهدفمان منحرفشویم هیئت های خدماتی وکمیته هاراگروههاتشکیل میدهندتاگروههابرفضای امن بهبودی متمرکزباشندانجمن متعلق به همه ی مامعتادان گمنام است درNAمیتوانیم ازطریق تلاش های مشترکم به حیات خودادامه دهیم.
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر11 ، عباس23 ، ناظر9 ، حسین یاری
(۱۳۹۹/۴/۱۱، ۱۰:۵۶ صبح)ناظر 6 نوشته است: سوال4-چگونه به خاطرداشتن هدف اصلی باعث میشودتابرروی اولویتهای خدماتی تمرکزکنیم؟
تمامی موارد زیر همگی در گرو هدف اصلی ماست که معنا پیدا میکند

داشتن یک هدف از بیراهه رفتن و به هدر رفتن منابع جلوگیری میکند.
پاسخگویی
ارایه گزارش شفاف
اتحاد در هدف اصلی
مسولیت و واگذاری اختیار
پاسخ
 سپاس شده توسط حوریا ___Bu ، ناظر9 ، حسین یاری
سلام
 وقتی من همیشه به یاد داشته باشم که انجمن تنها به رساندن پیام  فکر می کند و کار من به عنوان یک عضو هم رساندن پیام است و باید کوشش نمایم تا همانگونه که به من پیام داده شد در همین راستا قدم بردارم.
پاسخ
 سپاس شده توسط حوریا ___Bu ، ناظر9 ، حسین یاری

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان