امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 44:چه چیزی امروز مرا ارضاء کرد ؟
سوال 44:چه چیزی امروز مرا ارضاء کرد ؟
پاسخ
 سپاس شده توسط Essi.toobchi ، ssaeedg ، حـمـیـد
سوال مهمی است که مشخص می کند
همچنان براساس الگوها و معیارهای
بیماری زندگی می کنیم تا خودمحوری
و هوای نفسمان ارضاء بشود یا مطابق
اصول روحانی و اخلاقی قدم ها.

در اینجا ارضاء منظور رضایت است ، در
ترازنامه ما متوجه اعمال مثبت خود
می شویم و این باعث رضایت ما 
می شود که توانسته ایم طبق اصول
برنامه زندگی کنیم.
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر9 ، حـمـیـد
فقط برای امروزهیچ چیزی به اندازه خدمت کردن،پاک بودن ودرمسیر روحانی بهبودی ماندن مراارضاءنمیکند
خصوصأخدمت به تازه واردان.

وقتیکه عملکردخوب وقابل قبولی در زندگیم دارم ارضاءمیشوم،وقتی که بدون هرگونه ریاوتوقعی وتأییدطلبی خودم رادراختیارخداوندوانجمن روحانیمان قرار میدهم،وقتیکه تجربه ودانش و آگاهی که درانجمن کسب کرده ام به رایگان وبدون منت درخدمت دوستی که نیازمندآن است قرارمیدهم ارضاءمیشوم
پاسخ
وقتیکه عملکردخوب وقابل قبولی در زندگیم دارم ارضاءمیشوم،وقتی که بدون هرگونه ریاوتوقعی وتأییدطلبی خودم رادراختیارخداوندوانجمن روحانیمان قرار میدهم.
وقتیکه نسبت به عکس العمل های منفی واکنش نشان نمیدهم واز روی نواقصم عمل نمیکنم حالم خوب میشود‌.
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد
سلام
محبت کردن.کنار پسرانم بودن.کمک به یک تازه وارد و شرکت در جلسه.کنار دوستان بهبودی بودن و هر چیزی که امروز برایم لازم است مانند اصل روحانی تحمل.
پاسخ
_فقط برای امروزهیچ چیزی به اندازه خدمت کردن،پاک بودن ودرمسیر روحانی بهبودی ماندن مراارضاءنمیکند
خصوصأخدمت به تازه واردان.
وقتیکه عملکردخوب وقابل قبولی در زندگیم دارم ارضاءمیشوم،وقتی که بدون هرگونه ریاوتوقعی وتأییدطلبی خودم رادراختیارخداوندوانجمن روحانیمان قرار میدهم،وقتیکه تجربه ودانش و آگاهی که درانجمن کسب کرده ام به رایگان وبدون منت درخدمت دوستی که نیازمندآن است قرارمیدهم ارضاءمیشوم.
وقتیکه نسبت به عکس العمل های منفی واکنش نشان نمیدهم واز روی نواقصم عمل نمیکنم حالم خوب میشود.
وقتی که سپاس وشکرگذاری خودم را با انجام فاکتورهای بهبودی به اجرامیگذارم ودیگر حس طلبکاربودن ازکسی راندارم و وقتی که واردناآگاهی ها وترسها شده وآگاه وباایمان خارج میشوم ارضاء میشوم.
خدمت عاشقانه وصادقانه واقعا مرا شاد کرده وارضایم میکند.
پاسخ
زمانی ازخودم راضیم واحساس خوبی نسبت بخودم دارم که درمسیرخدمت بهمدردانم هستم امروز همه نیازمن حضورمرتب درجلسه وبودن درخدمات تماس ومشارکت صادقانه باراهنما کمک به یک همدرد  هست من زمانیکه این چندمورد رابصورت روزانه ومنظم انجام میدم حالم خوبه وامیدوار طوریکه دیگه بخاطرمشکلات  زندگی نداشتن ها وازدست دادنها هم نمیترسه دلم چون بکمک  برنامه وقدرت نیروی برتر قوی شده ام و مشکلات را اونقدربزرگ نمیبینم که نتونم  حلشون کنم
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر9 ، ناظر6 ، حـمـیـد
امروزتمرکزروی خودم کارم ولذت بردن اززندگیم
وهمچنین شکرگذارخداوندبودن مراارضاکرد
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر6 ، حـمـیـد
امروز تماس دوست بهبودی ....سرویس دادن به دختر کوچیکم....باعث شد من احساس رضایت کنم
هر جا طبق اصول برنامه رفتار میکنم و به دنبال تایید نیستم احساس رضایت میکنم
پاسخ
سلام

== کمک کردن به دیگران و شرکت در کار دسته جمعی وهمکاری ...
پاسخ
سوال :چه چیزی امروز مرا ارضاء کرد ؟(قدم۱۰،قسمت ترازنامه)
ارضا بودن از نگاه من رسیدن به یه حالت معنوی است که از درون اتفاق می افتد ، ارضا بودن یعنی راضی بودن،یعنی حس خوب داشتن علارغم اتفاقات بیرونی ، من زمانی که با وجدان خودم راحت هستم یعنی کارهام درست بوده و احساس خوبی دارم ، امروز هر چیزی که باعث تغذیه روح من بشه،بیشتر مرا ارضا میکنه ، طی ۲۴ساعت گذشته انجام قدم یازده و در اختیارقراردادن تجربه ام با یه همدرد دیگه مرا ارضا کرد.
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان