امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اموزش تازواردین
اموزش تازواردین

[تصویر:  heart.gif]
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، ناظر4 ، ناظر 14 ، محمدمهدی ۱۲ ، ناظر 11
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، ناظر4 ، ناظر 14 ، ناظر 5 ، محمدمهدی ۱۲
با سلام
من یه بیمار اعتیادم که میخوام وارد انجمن بشم اوضاع خوبی ندارم و نیاز به کمک دارم 
باید چیکار کنم
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، ناظر 7 ، ناظر4 ، ناظر 14 ، e.tehran ، ebrahim9k ، ناظر 5
ای کاش یکی جواب میداد
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر4 ، حـمـیـد ، ebrahim9k ، ناظر 5 ، ناظر 14
(۱۳۹۹/۲/۳۱، ۱۰:۴۴ عصر)Hoomanam نوشته است: ای کاش یکی جواب میداد
سلام جانم در خدمتیم بفرمایید
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، ناظر 14 ، ebrahim9k ، ناظر 5
با سلام..
کلاسهای حضوری از چه تاریخی شروع  میشن؟
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر4 ، حـمـیـد ، ناظر 5 ، ناظر 14 ، محمدمهدی ۱۲
(۱۳۹۹/۳/۶، ۰۲:۰۵ صبح)mehr282 نوشته است: با سلام..
سلام وقت بخیر تاریخ مشخص ودقیقی هنوز اعلام نشده است Heart
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، ناظر 14 ، ناظر 5 ، ebrahim9k ، محمدمهدی ۱۲ ، ناظر 11
(۱۳۹۹/۳/۶، ۰۲:۰۵ صبح)mehr282 نوشته است: با سلام..
  سلام دوست عزیز در انجمن معتادان گمنام هیچگونه کلاسی برگزار نمیشه ..
  اما اگه منظورتون جلسات بهبودیه = شروع جلسات  به کمته های شهری محول شده تا استقلال گروه ها حفظ بشه و نماینده های بین گروه در این مورد تصمیم گیری میکنند ..
  مشکلی که فعلا هست چون جلسات کمیته ها در تالارها یرگزار میشده و متاسفانه مجوز شروع به کار تالارها صادر نشده اما خدمتگزاران ما در تلاش برای مکان مناسبی جهت برگزاری جلسه    اضظراری کمیته شهری هستند تا گروه ها با هماهنگی و وحدت رویه خاص اقدام به شروع جلسه داشته باشن ..
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر 14 ، ناظر4 ، ناظر 5 ، ناظر 10
(۱۳۹۹/۲/۲۸، ۰۷:۱۰ صبح)mehr282 نوشته است: با سلام
من یه بیمار اعتیادم که میخوام وارد انجمن بشم اوضاع خوبی ندارم و نیاز به کمک دارم 
باید چیکار کنم
سلام دوست من اولین کاری که باید انجام بدین حضور در جلسات است اگر میخواهید به دنبال نزدیک ترین جلسه به خودتون باشین میتونین از ادرس جلسات و شماره های ماندگار  ادرس ها استفاده کنید که در صفعه اول سایت است
فقط باید برین جلسه  در جلسات هر عضو فقط در مورد خودش مشارکت ( صحبت )میکنه
برو جلسه و فقط گوش کن از تجربه ای هم درد هات استفاده کن NA جای هست برای زندگی جدید بدون مواد مخدر
پاسخ
 سپاس شده توسط amir sh ، حـمـیـد ، ناظر4 ، ناظر 14 ، toobchi ، ناظر 5 ، ناظر 10 ، ebrahim9k
سلام دوست عزیز 
وقتتون بخیر و شادی 
از این که شما دوست همدرد را اینقدر متمایل به پاک بودن میبینم بسیار خوشحالم در شرایط فعلی همین وبسایت انجمن که شما در آن شرکت دارید و نرم افزار های منتخب منطقه ایران جایگزین جلسات میباشند و شما میتوانید در همین سایت از تجربه و انرژی نهفته در پیامهای دوستان همدردتان استفاده کنید  جواب اکثر سوالات و تجربه بسیاری از دوستان در اینجا ثبت و نوشته شده است و شما میتوانید از آنها در قالب پیام بهبودی استفاده کنید و در قسمت مشارکت وبسایت از حال و احساس و تجربه خودتون مشارکت کنید 
مهم فقط یکبار مصرف نکردن است یک روز پاک یه روز موفق ما منتظر دیدار مجددتان هستیم
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر4 ، حـمـیـد ، e.tehran ، ناظر 10 ، ناظر 5
با سلام منم خیلی خوشحالم عضوی از این انجمن هستم واز خدا میخواهم کمکم کند در این انجمن حضور داشته باشم
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر 10 ، ebrahim9k ، ناظر 5 ، ناظر4 ، admin2 ، ناظر 14
باید چیکار کنم
سلام من ابراهیم هستم معتاد خوشبختم از آشنایی با شما خیلی خیلی خوش آمدید سعی کنید اگر دسترسی به جلسات دارید جلسه بروید و با دیگر اعضا آشنا بشید و تلفن رد و بدل کنید اگر هم به علت شرایط کنونی جلسات شهر شما تعطیل میباشد میتوانید لینک جلسات مجازی انجمن معتادان گمنام را پیدا کنید و وارد بشید اونجا خودتون معرفی کنید حتمان و بی شک راهنماییهای مورد نیاز به شما داده میشه، این یک فرصته که نصیب شما شده امیدوارم به کمک برنامه بتونید همیشه پاک و بهبود ببخشید.

(۱۳۹۹/۷/۶، ۰۶:۳۸ صبح)علیرضا معتاد70 نوشته است: با سلام منم خیلی خوشحالم عضوی از این انجمن هستم واز خدا میخواهم کمکم کند در این انجمن حضور داشته باشم
آرزوی پاکی و بهبودی برای شما دارم
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر 5 ، ناظر 8 ، ناظر4 ، admin2 ، ناظر 14
سلام هادی ام یک معتاد تازه اول راهم به کمک نیاز دارم  چرا با پاس نه وارد میشم میگه کد رو دوباره وارد کن کد دیگه ای غیر از نه وجود داره؟

منضورم کد na بود که اشتباها نه ثبت شد
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر4 ، ناظر 14
(۱۳۹۹/۸/۱، ۰۲:۲۴ عصر)God why me !? نوشته است: سلام هادی ام یک معتاد تازه اول راهم به کمک نیاز دارم  چرا با پاس نه وارد میشم میگه کد رو دوباره وارد کن کد دیگه ای غیر از نه وجود داره؟

درود همدردم خوش آمدید
اگه منظورتون همون کد یعنی پسوردتان هست
و خارج میشید از نام کابری تون از مرورگر دیگه ای استفاده کنید
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر4 ، ناظر 14
(۱۳۹۹/۸/۱، ۱۱:۳۹ عصر)ناظر 10 نوشته است:
(۱۳۹۹/۸/۱، ۰۲:۲۴ عصر)God why me !? نوشته است: سلام هادی ام یک معتاد تازه اول راهم به کمک نیاز دارم  چرا با پاس نه وارد میشم میگه کد رو دوباره وارد کن کد دیگه ای غیر از نه وجود داره؟

درود همدردم خوش آمدید
اگه منظورتون همون کد یعنی پسوردتان هست
و خارج میشید از نام کابری تون از مرورگر دیگه ای استفاده کنید
خوش آمدید
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، ناظر 14
باید چیکار کنم
باسلام به اولین جلسه خودتون روبرسونیددرمنطقه خودتون
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، ناظر 10 ، ناظر 14
بایدها

1. جلسه
2. مشارکت
3. تماس با راهنما
4. کارکرد قدم ها و مطالعه
5. خدمت و دعا

1. پرهیز از دوست مصرف کننده
2. پرهیز از مکان مصرف