امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 9:تماس دائم با NA و در برنامه بودن چگونه به سفر روحانی من کمک می کند ؟
سوال 9:تماس دائم با NA و در برنامه بودن چگونه به سفر روحانی من کمک می کند ؟
پاسخ
 سپاس شده توسط ssaeedg ، Essi.toobchi ، امیر عباس.ک ، hooria ، حـمـیـد
هرچیزی که به زندگی ما اضافه شود مثل دانش،روحانیت،کیفیت آنرا بهبود بخشیده و زندگی را زیباتر می‌کند .

سفر روحانی همانند بهبودی یک پروسه است چو تماس هرروزی با اصل بیماری، انجمن و برنامه‌ ی بازیابی می‌تواند مسیرهای سخت این سفر روحانی را هموار کند.
پاسخ
 سپاس شده توسط hooria ، حـمـیـد
بدون برنامه naماهیچ گاه سفر روحانی نداشتیم ،بلکه سفر روحانی خود را با ورود به انجمن آغاز کردیم .برنامه بهبودی پایه و اصل سفر روحانی ماست ،ما می توانیم معنویت وروحانیت و ارتباط با خداوند را خود انتخاب کنیم و هر روشی را که انتخاب کنیم برنامه naبه رشد و تعالی آن کمک می کند .معنویتی که با فکر وخیال خود وخودمحوری و فکر بیمار انتخاب کنیم ممکن است سرچشمه اش از وسوسه و فریب شیطانی باشد .که آن را با معنویت اشتباه گرفته ایم
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر11 ، امیر عباس.ک ، hooria ، حـمـیـد
وقتی من در مسیر بهبودی هستم و اصول دوازده گانه معتادان گمنام را به اجرا در میآورم بی شک حال من بهتر خواهدشد چون من هیچ گونه دخالت قضاوت نمی کنم و کارهای من از روی خود محوری نیست خدا محوری می کنم و این حال قشنگه باعث می شود روح من آرام شود
پاسخ
 سپاس شده توسط امیر عباس.ک ، hooria ، آرین ی ، حـمـیـد
داریوش معتاد
روش من در تمرکز ذهن و ارام کردن افکار و بدست اوردن شرایطی برای ادامه بهبودی و نوشتن احساسات و ترازنامه ها را بنویسم یک روش روحانی است که از ارام کردن افکار درونی ام با سکوت و گوش دادن در جلسات شروع میشود.
پاسخ
 سپاس شده توسط امیر عباس.ک ، hooria ، آرین ی ، حـمـیـد
سوال 9:تماس دائم با NA و در برنامه بودن چگونه به سفر روحانی من کمک می کند ؟(قدم۱۱)
امکان نداره ذهنی را که پر از آشوب، ناآرامی، رنجش، کینه توزی ،
حس انتقام ، نفرت ، ونواقص دیگر داشته باشه و بتونه ارتباط
 آگاهانه ای را با خداوندی که خوددرک میکند،برقرارکند.
ان ای مرا آماده برقراری این رابطه میکند.
تماس دائم باعث میشود که من مدام خودم را چک کنم و خودمو زیر ذربین ببرم ، و فراموش نکنم که من بیماری ای دارم که آن را در نقطه ای از فعالیت متوقف کردم ،که اگر از آن قافل شوم باز هم نتنها به مصرف برمیگردم بلکه برای من شعله روحانی هم خاموش میشود.
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد
سلام

- در مسیر بهبودی من می توانم برای احساساتی که تجربه می نمایم وبه بهبودی ام خسارت می زند ونمی توانم ارتباطی با نیروی برتر بگیرم را کنار بزنم و از رنجش هایی که جلوی اجرای درخواست خداوند را می گیرد می توانم کنار بیایم...
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد
برای من سفرروحانی ازطریق ان ای واصول روحانی
شرکت درجلساتودرکنارراهنمابودن وکارکردقدمها
اغازشدوهمه هرچه هست ریشه بن وهسته اصلی
دران ای نهفته است نیروی برتریاخداوندی که من
درک میکنم جدای ازاصول روحانی نیست وهرچه تماس من
بابرنامه قوی ترومنسجم ترباشه این سفرروحانی
بهتروبهترخواهدبود
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد
وقتی تماس دائم با برنامه دارم به احساساتم افکارم انگیزه و نیت هایم بهتر آگاهی دارم 
و این کمک میکنه با روحی سبک روحانیتم را دنبال کنم
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان