امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 14:دعا کردن بی اختیار و خود انگیز در طول روز چگونه می تواند به من کمک کند ؟
سوال 14:دعا کردن بی اختیار و خود انگیز در طول روز چگونه می تواند به من کمک کند ؟
پاسخ
همان طور که در قدم قبلی نظم و انضباط موجب شد رفتاری را به صورت معمول شده در زندگی‌مان جاری کنیم مثل ترازنامه گرفتن امروز هم در رابطه با دعا کردن از همان الگوی قدم دهم استفاده می‌کنیم و با تمرین تکرار به صورت رفتار اکتسابی عادی در زندگی‌مان قرار می‌دهیم. 

دعا کردن خودانگیز در طول روز موجب عجین شدن تمام جنبه‌های زندگی با روحانیت می‌گردد و حضور خداوند و رویه‌ی روحانی در زندگی قابل لمس می‌باشد و با نیروی مضاعفی که در پس دعا کردن برایم مهیّا می‌شود با ایمانی راسخ به رویارویی مشکلات و مسايل پنهان شده در زندگی می‌پردازم.
پاسخ
همان طور که در قدم قبلی نظم وانظبا ط موجب شد رفتاری را به صورت معمول شده در زندگی امان جاری کنیم مثل تراز نامه گرفتن امروز هم در رابطه با دعا کردن از همان الگوی قدم استفاده می کنیم
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر11 ، حـمـیـد ، Nazer 5 ، عباس23 ، ناظر10
حس حضور خداوند در طول روز (مرور عجز) حاصل از ترازنامه گام دهم، دستانم را در دستان پرقدرت خداوند قرار دهد و این پشت گرمی و ذخیره روحانی مرا برای رویارویی با بالا و پایین های زندگی بحالت آماده نگه می­ دارد. دعا تیر خلاصی زدن از شر (من) بیماری است چون فکرم مدام در حال وزوز کردن است و تنها شکست­ های ایرج معتاد را مرور می­ کند.
ایرج معتاد
پاسخ
سلام
دعا بسیار ساده است نیاز به وضعیت خاصی ندارد و ابزار ی خاص ندارد و به راحتی میتوان دعا کرد.صحبت کردن با خدا دعا است.وقتی یاد می گیرم بر اثر عادت وغریزه با خدا ارتباط برقرار کنم به همان نسبت احساس می کنم قدرتی برتر وجود دارد.
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر10 ، حـمـیـد
بله گاهی بطورناخوداگاه حالایادرشرایطی یاهمینحوری یابادیدن
اتفاقی یاهرچی دریچه دل وذهن مراناخواگاه بطرف
ارتباط بانیروی برتربازمیکندوانرژی دریافت میکنم راحت ترسبک تر
ارامتروپرانرژی ترمیشم واین طریق روحانی ناخواسته
ارام ارام داره جزالگوهای فکری ورفتاری میشه برام
پاسخ
 سپاس شده توسط Darush sistan ، ناظر10 ، حـمـیـد
من در اویل مسیر هستم
ولی ناخداگاه به ذهنم می‌رسد تا دعا کنم 
و این خیلی کمک میکنه 
انگاری نیروی برتر نشسته تا من توسط دعا ارتباط برقرار کنم 
و هرچه که نیاز دارم را بهم بده
و این خییییلیییی خوبه
پاسخ
 سپاس شده توسط Darush sistan ، ناظر10 ، حـمـیـد
خیلی ناخودآگاه دعا کردن کمکم میکنه انگار خدا خودش به زبونم میده که اینو درخواست کن
و این حس خوبیه که مورد توجه خداوندم
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان