امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 18:احساس من نسبت به مراقبه کردن چیست ؟
سوال 18:احساس من نسبت به مراقبه کردن چیست ؟
پاسخ
(خیلی ساده )
احساس وصل بودن ، آگاهی ، شادی و سرخوشی ، آرامش ، دوست داشتن و دوست داشته شدن و مورد لطف و
حمایت قرار گرفتن است .
پاسخ
احساس رضایت مندی و خشنودی می کنم - احساس می کنم از آنچه که دارم لذت می برم - حس آرامش دارم - افکارم آرام می شوند و ذهن پر تلاطمم خاموش - احساس بی نیازی

می کنم - احساس می کنم جزئی از کل بزرگتر هستم - ترسم کمتر می شود - احساس سبک شدن و رهایی دارم . احساس دوست داشته شدن می کنم - احساس می کنم مورد

لطف و عنایت قرار گرفتم .
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر11 ، محمدمهدی ۱۲ ، حـمـیـد ، عباس23
مراقبه شاید خیلی بهتر از دعا کردن باشه
یعنی دیگه می خوای ببینی خدا باهات حرف می زنه؟
چی میگه بهت و ازت چی می خواد
می خوایم آماده بشیم که تصمیمات خدا و اراده خدا نسبت به خودمون و زندگی مون رو بفهمیم
پس اشتیاق زیادی برای مراقبه دارم
پاسخ
 سپاس شده توسط محمدمهدی ۱۲ ، حـمـیـد
با سلام....
هنگام دعا و بعد از دعا وقتی صادقانه دعا میکنم بیشترین چیزیکه احساس میکنم احساس هیچ بودن است ، یعنی اون بَرمَک پر مُدعا و پر توقع و پُر گلایه و ناراضی کم کم تبدیل میشه به یه آدم آرام تر و راضی تر احساس رضایتمندی و بیداری است تسلیمم عمیق تر شده و روحم کمی جلا پیدا میکند تا از هوای نفسم کمی دور تر شوم احساس میکنم صاحب و مراقب دارم و در نتیجه اعتماد به نفسم برای حرکت ، بخشش ، پذیرش بیشتر میشود.
احساس وصل بودن میکنم و رابطه ام با آدمها بهتر میشود.

وقتی دعا میکنم به خود واقعیم نزدیکتر میشوم.
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد
فکر و ذهنم نظم و ترتیب پیدا میکند هوشیار زندکی میکنم تعهداتم و ارزشهایم را در طی روز بهتر به اجرا میگذارم ...
پاسخ
 سپاس شده توسط عباس23 ، حـمـیـد
سلام
مراقبه آرام کردن ذهن از آشفتگی ها است.زمانی که من فکر آرامی نداشته باشم امکان تصمیم گرفتن هم از روی سلامت عقل ندارم.
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد
بامراقبه کردن وآرامش ذهن وتخلیه افکاربیمارگونه به آرامشی خاص میرسم سبک میشوم اماخودم را قویتراحساس میکنم،نقطه اتصال واتکایم به خداوند بیشترمیشود،نیروی مثبت وزیادی در خودم حس میکنم،حالم بامراقبه خوب شده واحساسم بهترمیشود ومطمئن تر میشوم که نیرویی برتروزیباترومهربانتر همیشه ودرهمه حال مراقب من است ومن میتوانم درهم جا با او رابطه ای دوطرفه و ملموس داشته باشم.
بامراقبه کردن،احساس امنیت،آرامش، ایمان،امیدودرنهایت اعتمادبخداوندرا بدست میاورم،دیگرترسی ندارم واحساس توانمندی پیدامیکنم بامراقبه راه جدیدی برای متصل شدن به خداوند پیداکرده ام وبه فهم ودرک بهتری از ابزار ونشانه های خداوندمیرسم.
همیشه قبل از مراقبه احساس نیازدارم، هنگام مراقبه بدون هر احساسی هستم، وبعدازمراقبه،احساس آرامش وسبکی بسیارزیبایی پیدامیکنم ومتوجه میشوم که دیگر به هیچ عنوان تنهانیستم.
بامراقبه کردن صلح وآرامش را احساس میکنم.?
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد
حس ارامش وسبکی
حس بازشدن ذهن ودورشدن افکارمنفی 
وانرژی های منفی مثل رنجش 
مراقبه برای من همیشه حس شادی 
سپاسگزاری نشاط وشوروشوق
بهمراه داره سبک ورهامیشم انگارذهنم
اروم میگیره
پاسخ
آرامش و وصل بودن
احساس شادی از درون و بیرون