امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 17:چه مواقعی مراقبه می کنم ؟
_هرزمان که جویای آگاهی ازاراده وخواست خداوند وقدرت اجرایش هستم زمانیکه نیاز دارم ذهن وافکارم را آرام کنم،وقتیکه نیاز به دیدن نشانه ها دارم،زمانیکه نیاز به دیدن وشناختن راه از بیراهه رادارم،زمانی که نیاز به انرژی مثبت وروحانی دارم،زمانی که قدمهارا کارمیکنم وپاسخ وتجربه سوالات را باصداقت کامل میدهم،وقتی که میخواهم واردترازنامه نویسی وجبران خسارت بشوم،وقتی که دچاریأس ونومیدی میشوم،وزمانی که میخواهم شکرگزاری کنم،زمانی که نیاز به باز بودن دریچه افکارم دارم،زمانی که دعامیکنم ورابطه ام باخداوند وصل است،زمانی که میخواهم به یک توازن وتعادل عاطفی وروحانی برسم،زمانی که نیاز به عشق وپذیرش خداونددرزندگیم دارم،زمانی که نیازبه آن رابطه روحانی باخداونددارم نیازبه متحول شدن ورشد وتغییرکردن،زمانی که میخواهم خودم را بسپارم وخواست واراده خداوند رادرزندگیم جاری کنم،زمانی که ترسها و بیماریم میخواهندبرمن غلبه کنند،زمانی که در دل طبیعت هستم، وقتی که برای دیگران دعامیکنم وزمانی هم برای بهترشدن حال واحساس خودم،زمانی که میخواهم روندایمان آوریم راتقویت کنم و وقتی که میخواهم ارتباطم رابانیروی برترم بهبود ببخشم.
هرزمان که ذهنم ازافکار پوسیده وبیمارگونه تخلیه میشود وعشق وخدمت وصداقت جایش رامیگیرد درحال مراقبه هستم.?
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
سوال 17:چه مواقعی مراقبه می کنم ؟ - توسط ناظر4 - ۱۳۹۹/۴/۲۹، ۰۸:۴۶ صبح
RE: سوال 17:چه مواقعی مراقبه می کنم ؟ - توسط Essi.toobchi - ۱۳۹۹/۴/۲۹، ۰۹:۵۶ صبح
RE: سوال 17:چه مواقعی مراقبه می کنم ؟ - توسط sepher1877 - ۱۳۹۹/۴/۲۹، ۰۶:۵۰ عصر
RE: سوال 17:چه مواقعی مراقبه می کنم ؟ - توسط Iraj_z - ۱۳۹۹/۱۱/۲۸، ۱۱:۰۹ صبح
RE: سوال 17:چه مواقعی مراقبه می کنم ؟ - توسط ssaeedg - ۱۴۰۰/۲/۲۷، ۰۴:۴۷ عصر
RE: سوال 17:چه مواقعی مراقبه می کنم ؟ - توسط kakam04 - ۱۴۰۰/۴/۱۸، ۰۶:۱۹ عصر
RE: سوال 17:چه مواقعی مراقبه می کنم ؟ - توسط sepher1877 - ۱۴۰۰/۶/۲۰، ۰۴:۵۵ صبح
RE: سوال 17:چه مواقعی مراقبه می کنم ؟ - توسط Darush sistan - ۱۴۰۰/۶/۲۰، ۰۶:۲۶ صبح
RE: سوال 17:چه مواقعی مراقبه می کنم ؟ - توسط Mohsen49 - ۱۴۰۰/۱۰/۱۵، ۰۹:۱۸ صبح
RE: سوال 17:چه مواقعی مراقبه می کنم ؟ - توسط آرین ی - ۱۴۰۱/۴/۴، ۰۵:۱۷ صبح
RE: سوال 17:چه مواقعی مراقبه می کنم ؟ - توسط Darush sistan - ۱۴۰۱/۱۱/۱۰، ۰۵:۰۴ صبح
RE: سوال 17:چه مواقعی مراقبه می کنم ؟ - توسط Mehran270 - ۱۴۰۱/۱۱/۲۲، ۰۳:۱۹ عصر
RE: سوال 17:چه مواقعی مراقبه می کنم ؟ - توسط آرامش - ۱۴۰۲/۶/۷، ۰۴:۴۵ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان