امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 25:تصویرم از اراده خداوند برای من چیست ؟
سوال 25:تصویرم از اراده خداوند برای من چیست ؟
پاسخ
خداوند مرا هدفمند آفریده است وخصوصیاتی را درمن قرارداده تا بتوانم
قدرت انجام خواسته هایش را داشته
باشم . قراراست من با حضور دراین دنیا
به درجه ای از رشد و آگاهی برسم تا ازخودم بگذرم و درخدمت مخلوقاتش
باشم و به حس وحدانیت با خودش برسم . من ازطریق دوست داشتن و دوست داشته شدن ، انجام مسئولیتهای
فردی ، خدمت کردن به همنوعان ، تجربه احساسات واقعی و غیرواقعی ، بودن درکناردیگران وتجربه روابط صحیح وناصحیح ، انتخابهای درست وغلط وتجربه مابقی قسمتهای زندگی روح من صیقل یابد وآمادگی پیداکنم که رشد کنم .

تصویرم ازاراده خداوندبرای من جداشدن ازبیماری وبکارگیری اصول روحانی وآگاه شدن ازاراده خداوند است . خدمت به همنوعان ، برکت وفراوانی ، شادی ولبخند ، عشق ومحبت ، برطرف شدن مشکلات زندگیم
و... همگی خواست و اراده خداوند برای من می باشد .

امااگرقراراست خواست واراده خداوند درزندگی من جاری شود نیازاست که من بستر رافراهم کنم و زندگی را براساس اصول روحانی منطبق بارفتارم ، باورها وانگیزه هایم وآنچه خداوند درموردم درنظرگرفته است را رفتارنمایم و همگی اینها بستر و شرایط را برای جاری شدن اراده خداوند درزندگیم فراهم می کند .
پاسخ
خواست و اراده خداوند برای من اینست که با شرافت احترام زندگی کنم به عنوان مثالممکن است با گفتن یک دروغ منافعی گیرم بیاید اما یک ادم دروغگو نه شرافت دارد و نه احترام پس دروغ خواست خدا نیست'و یا مغرور بودن یا خیلی از نواقص خواست و اراده خداوند نیست' به همین صورت من میتوانم بسنجم چه چیزهایی خواست خدا هست و چه چیزهایی نیست
پاسخ
با ورودم به جلسه متوجه شدم که منم میتونم خدایی داشته باشم به شرطی که اول باورش کنم که هست
دوم بهش ایمان بیارم
سوم اعتماد کنم
چهارم اعتقاد داشته باشم که این نیروی برترو خداوند میتونه برای من هم کارساز باشه
در قدم سه وقتی دیدار مادرم رو که اجازه نمیداد بینمش و به خدا سپردم دیدم درعرض سه روزدیدارم مهیا شد
پاسخ
همان گونه که در کتاب چگونگی عملکرد آمده ،خواست و اراده خداوند برای ما این است که توانایی زندگی کردن توام با وقار و احترام داشته باشیم ، خود و دیگران را دوست داشته باشیم ، بخندیم و از زیبایی های محیط اطراف مان لذت ببریم . صمیمانه ترین آمال و آرزوهای مان در زندگی دارند به واقعیت می پیوندند.
پاسخ
سلام
قدرتی که توانست مرا پاک کند و به من در شرایط سخت کمک کرد.امید و اراده او برای انجام هر کاری کافی است.
پاسخ
سلام

- کمک کننده در مسائل مختلف وبرطرف کننده نیازها در زمان لزوم وآرامش دهنده در زمان برقراری ارتباط///
پاسخ
تصویرم ازاراده خداوندبرای من شادپاک ارام
باهدف بقول کتاب پایه زندگیوتجربه کنم که
ارزش زندگی کردنوداشته باشه زندگی همراه
باهدف وبدورازنواقص وچیزهاوکارهای 
عاطل وباطل خداوندبرای من بهترینهارامیخواهد
پاسخ
اراده خداوند برا من اینه که به انسان بهتری تبدیل بشم...جایگاهی که لایق منه اشرف مخلوقاته برسم نه جایگاه حیوانی و پیروی از هوای نفسم....
جایگاهی که هم خیر من داخلشه هم بقیه
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان