امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 26:چرا فقط برای آگاهی از اراده خداوند برای خود و قدرت اجرایش دعا می کنم ؟
سوال 26:چرا فقط برای آگاهی از اراده خداوند برای خود و قدرت اجرایش دعا می کنم ؟
پاسخ
من به دلیل داشتن بیماری اعتیاد ،تحت تاثیرافکار ، باورهای مخرب ، لذت جویی های هوای نفس خود هستم وزندگی من بخاطرهمین مسائل دچارآشفتگی شد .
ضمن اینکه عقل وذهن من محدود است و به همین دلیل تشخیص اینکه به چه چیزی نیازمند هستم برایم سخت و غیرممکن است ونمی توانم تصویرجامع وهمه جانبه ای ازمسائل راداشته باشم وبتوانم تاثیرات بلندمدت آنهاراحس کنم . ولی‌خداوند بر این مسئله آگاهی دارد و صلاح مرا بهترمی داند و من از طریق دعا و مراقبه می توانم جویای خواست و اراده او برای خودم باشم . 

بهترین راهنمای من در درون من است وبهترین روش دعا ودرخواست آگاهی ازخواست واراده خداوند است و بهترین مراقبه بازبودن دریچه افکار ودیدن باچشم بصیرت است . من از طریق مراقبه پیام و ندای درونم را از خداوند می گیرم و برای این کارباید به خداونداعتماد داشته باشم ودرخواست
کمک وراهنمایی ازاوراداشته باشم و قسمت بعدی قدرتی که بتوانم خواست
واراده او رااجرا کنم. خداوند خیلی اوقات مرا در درونم راهنمایی می کند و
وجدانم آگاه است ، ولی نیازبه قابلیت وخصوصیاتی دارم تاآنرابه اجراء در آورم .

برای جداشدن ازترسها ونواقص وگذشتن ازشرایط سخت و مراحل خطر
نیاز به خصوصیاتی مثل شهامت ، صداقت ، تعهد ، فروتنی ، ایثار ، گذشت
و... را دارم وبرای دست یابی به آنها باید
دعا کنم و آنها را ازحالت باالقوه به باالفعل برسانم تا زندگی هدفمند داشته باشم .
پاسخ
 سپاس شده توسط eshgholi ، ssaeedg ، محمدمهدی ۱۲ ، حـمـیـد ، ناظر9
ارادی شخصی من محدود وارادی او بی نهایت من نا چیز وگاهی از خود محوری مخرب واجرایش انجه را من دوست دارم می پذیرمارادی خداوند بهترین راه می باشد تا ان چه را برایم مقدر ساخته بپذیرم
پاسخ
باید به خداونداعتماد داشته باشم
 ودرخواست کمک وراهنمایی ازاورا
داشته باشم و قسمت بعدی قدرتی
 که بتوانم خواست واراده او رااجرا کنم.
 خداوند خیلی اوقات مرا در درونم
راهنمایی می کند و وجدانم آگاه است
پاسخ
(۱۳۹۹/۴/۲۹، ۰۸:۵۳ صبح)ناظر 13 نوشته است: سوال 26:چرا فقط برای آگاهی از اراده خداوند برای خود و قدرت اجرایش دعا می کنم ؟
در مورد سوال جلسه نیروی برتر من بالاترین قدرت رو داره و مسلما همیشه بهترین رو واسم میخواد درک اراده ی خدا برای من سخته ولی از خدا درخواست میکنم قدرت پذیرش ارادش رو بهم بده ک او بالاترین قدرته
پاسخ
(۱۳۹۹/۴/۲۹، ۰۸:۵۳ صبح)ناظر 13 نوشته است: سوال 26:چرا فقط برای آگاهی از اراده خداوند برای خود و قدرت اجرایش دعا می کنم ؟
سلام چون اراده شخصی من همش به دنبال منفی هاست وبه دنبال خراب کردن دیگران که خودی نشان بدهم
پاسخ
درظاهرخواسته ها ونیازهای مهمی داریم که برای اجابت وبرآورده شدن آنها دعامیکنیم که خیلی از اوقات اجابت آنها اصلابه صلاح مانیست.
مادراثر رشدمعنوی به مرورمتوجه میشویم که بایدبه نیازهای روحانی خودبیشترپاسخ دهیم،حالاتعریف جدیدی از ایمان ودرک خداوندپیداکرده ام وبه مرحله ای رسیده ام که میبینم بزرگترین نیازم آگاهی ازخواست واراده خداوند برای خودم وقدرت اجرایش میباشد.
حال علاوه براینکه دعامیکنم ازخواست واراده خداوندبرای خودم وزندگیم آگاه شوم ازاومیخواهم تاقدرت اجرایش راهم بمن بدهدتاازخصوصیاتی که داردبتوانم درمسیر رشدروحانی وخدمت استفاده کنم ،خصوصیاتی مانند:مهربانی وفروتنی وهمدلی وصداقت ودرستکاری وپشتکار وحوصله وصبروسرپوشی وحفظ گمنامی و.......تابتوانم ازاین خصوصیات دربه اجرا درآوردن اراده نیروی برترم استفاده کنم،البته دراین مقوله منظورازقدرت اجرایش زورونیرو واجبارنمیباشد بلکه منظور،عشق ومحبت وتوان بروز دادن واجرای آن میباشد.
من همیشه اجرای اراده خداوندرابه دیگران سفارش میکردم ولی زمانیکه نوبت خودم میشدعمل به این سفارش برای خودم خیلی سخت میشد،برای مثال به دیگران میگفتم ارتباط ناسالم نگذارید ولی خودم تادرشرایط قرارمیگرفتم انجام اراده خداوندرااصلانمیدیدم ،ازاین روتلاش ودعامیکنم تاهمیشه در موقعیت های مختلف برای آگاهی از اراده خداوند و قدرت اجرایش برای خودم دعاکنم تا بتوانم اراده اش رادرزندگیم اجراکنم.
من باآگاهی از اراده خداوندوقدرت اجرایش فقط میتوانم خودم راتغییر دهم نه دیگران را.دیگرجنگی ندارم ودر صلح وآشتی زندگی میکنم.
لازم است که بپذیرم همیشه نمیدانم بهترین چیزیابهترین اتفاق برای من یادیگران چیست وبه همین علت
پاسخ
سلام
قرار است من از خود محوری دست بردارم و اجازه بدهم نیرویی برتر در زندگی ام اجرا کند و اگر بخواهم خودم دوباره این اراده را دست بگیرم باعث خسارت بیشتر می شود.
پاسخ
ما توی یک دنیای واقعی زندگی می کنیم
اگه برای چیزی دعا کنیم و به دستش بیاریم
که نتونیم ادارش کنیم
ممکنه گند بزنیم به بهبودیمون
پس دعاهای خودمون رو محدود می کنیم به تقاضای آگاهی از اراده خداوند، قدرت اجرای آن و توانایی زندگی کردن با نتایج و عواقب آن،
اینطوری مطمئن میشیم که چیزی را بیشتر از حد توان اداره خود به دست نمی آوریم. 
پاسخ
_مادرظاهرخواسته ها ونیازهای مهمی داریم که برای اجابت وبرآورده شدن آنها دعامیکنیم که خیلی از اوقات اجابت آنها اصلابه صلاح مانیست.
مادراثر رشدمعنوی به مرورمتوجه میشویم که بایدبه نیازهای روحانی خودبیشترپاسخ دهیم،حالاتعریف جدیدی از ایمان ودرک خداوندپیداکرده ام وبه مرحله ای رسیده ام که میبینم بزرگترین نیازم آگاهی ازخواست واراده خداوند برای خودم وقدرت اجرایش میباشد.
حال علاوه براینکه دعامیکنم ازخواست واراده خداوندبرای خودم وزندگیم آگاه شوم ازاومیخواهم تاقدرت اجرایش راهم بمن بدهدتاازخصوصیاتی که داردبتوانم درمسیر رشدروحانی وخدمت استفاده کنم ،خصوصیاتی مانند:مهربانی وفروتنی وهمدلی وصداقت ودرستکاری وپشتکار وحوصله وصبروسرپوشی وحفظ گمنامی و.......تابتوانم ازاین خصوصیات دربه اجرا درآوردن اراده نیروی برترم استفاده کنم،البته دراین مقوله منظورازقدرت اجرایش زورونیرو واجبارنمیباشد بلکه منظور،عشق ومحبت وتوان بروز دادن واجرای آن میباشد.
من همیشه اجرای اراده خداوندرابه دیگران سفارش میکردم ولی زمانیکه نوبت خودم میشدعمل به این سفارش برای خودم خیلی سخت میشد،برای مثال به دیگران میگفتم ارتباط ناسالم نگذارید ولی خودم تادرشرایط قرارمیگرفتم انجام اراده خداوندرااصلانمیدیدم ،ازاین روتلاش ودعامیکنم تاهمیشه در موقعیت های مختلف برای آگاهی از اراده خداوند و قدرت اجرایش برای خودم دعاکنم تا بتوانم اراده اش رادرزندگیم اجراکنم.
من باآگاهی از اراده خداوندوقدرت اجرایش فقط میتوانم خودم راتغییر دهم نه دیگران را.دیگرجنگی ندارم ودر صلح وآشتی زندگی میکنم.
لازم است که بپذیرم همیشه نمیدانم بهترین چیزیابهترین اتفاق برای من یادیگران چیست وبه همین علت جویای آگاهی از اراده خداوندبرای خودوقدرت اجرایش میشوم.
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، Darush sistan
سلام

- من قدرتی در اجرا ندارم و همیشه تحت تاثیر بیماری ام عمل می نمایم وبرای انجام گرفتن نواقص ویا وسوسه مواد من ناتوان هستم اما قدرت اجرای نیرویی برتر همیشه بهتر برایم عمل کرده ومن را از مسائل مشکل دور نگه داشته است...
پاسخ
بیماری اعتیادیعنی بی قدرتی گاهی مواقع درست
یمطلبومیدونم ولی نمیتونم حق مطلبواداکنم واون کاررا
بدرستی انجام دهم من نیازمندقدرت نیروی برترم
واگاهی ازارادهدنیروی برترمثل پشتوانه مثل چراغ توتاریکی 
برام عمل میکنه اراده خودم ک کم قدرت مخرب وازروی
بیماریست برای درست زیستن نیازمند
کسب اگاهی وقدرت ازاراده نیروی برتربرای خودهستم
پاسخ
 سپاس شده توسط یاسی
زیرا من بیماری اعتیاد دارم و اون میاد به من دیکته میکنه آگاهی خدا فلان کاره

پس میام دعا میکنم به طور منظم و خواهان اینم که بهم قدرت اجرای اون رو هم بده