امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
برنامه معتادان گمنام چیست؟
؟
پاسخ
معتادان گمنام، یک انجمن غیر انتفاعى از زنان و مردانى است که اعتیاد به موادمخدرمشکل اصلى زندگىشان بوده است .ما معتادانى هستیم که در حال بهبودیم واکنون به طور مرتب گردهم میاییم تا به کمک هم پاکى خود را حفظ کنیم .این برنامه، یک برنامه پرهیز کامل از هرگونه ماده مخدر است .تنها لازمه عضویت در این انجمن تمایل به قطع مصرف مواد مخدراست .پیشنهاد میکنیم که در این مورد روشن بین باشید و این فرصت را از دست ندهید .برنامه ما مرکب از اصولى است که بسیارساده بیان شده اند و ما میتوانیم آنها را در زندگى روزمره خود به کار بندیم .نکته بسیار مهم این برنامه عملى بودن آن است
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، morteza9714 ، Nazer 5 ، محمدمهدی ۱۲ ، HesamB
پیام بهبودى ما بر مبناى تجربه ماست. قبل از پیوستن به انجمن تمام قواى
ما باکوشش بیهودهاى که به خاطر مصرف موفقیتآمیز مىکردیم، تحلیل رفته
ما خود را در NA بود ومتحیر بودیم که ایرادمان در کجاست. پس از ورود به
میان گروه بسیار خاصى از مردم پیدا کردیم. آن ها با آن که درست مثل ما
افراد رنج دیدهاى بودند، اما بهبود پیدا کرده بودند. تجربیاتى که آن ها به
رایگان با ما در میان گذاشتند، سبب شد که امید در دل ما زنده شود و فکر
کنیم که اگر این برنامه براى آن ها کار کرده است، براى ما هم کار مىکند.
پاسخ
در معتادان گمنام هیچ شرط و شروطى وجود ندارد. ما به هیچ سازمانىوابسته نیستیم. حق عضویتى نداریم و با هیچ سازمان سیاسى، مذهبى ویا انتظامى ارتباطى نداریم. هرگز تحت نظر نبوده و نیستیم. هر کس که مایل باشد بدون در نظر گرفتن سن، نژاد، هویت جنسی، اعتقاد و یا مذهب مىتواند به ما بپیوندد.
پاسخ
تنها لازمه عضویت تمایل به قطع مصرف است . ما دیده ایم که این برنامه برای هر معتادی که از صمیم قلب و صادقانه تمایل به قطع مصرف داشته باشد ، کاربرد دارد . در بدو ورود حتما لازم نیست که پاک باشیم ، اما پس از جلسه اول ، به تازه واردان پیشنهاد می شود شرکت در جلسات را ادامه دهند و پاک بیایند . لزومی ندارد منتظر اوردوز ، یا زندان شویم و بعد دست کمک به سوی معتادان گمنام دراز کنیم . اعتیاد حالت بلاچاره ای نیست که امکان بهبودی در آن وجود نداشته باشد. ما با معتادانی نظیر خود که پاک هستند آشنا می شویم . با دیدن رفتار و شنیدن حرف های آن ها متوجه می شویم که آن ها راه زندگی بدون مواد مخدر و لذت از آن را پیدا کرده اند . ما دیگر مجبور نیستیم با محدویت های گذشته خود بسازیم . اکنون می توانیم عقاید کهنه و قدیمی خود را مورد بررسی مجدد قرار دهیم و آن ها را تصحیح و یا با عقاید تازه تری تعویض شان کنیم . ما زنان و مردانی هستیم که متوجه شده ایم و معترف هستیم که در مقابل اعتیادمان عاجزیم و وقتی مصرف می کنیم بازنده می شویم . وقتی ما متوجه شدیم که نه می توانیم با مواد مخدر و نه بدون آن ، زندگی کنیم ، به جای شکنجه خود ، دست کمک به سوی NA دراز کردیم . این برنامه در زندگی ما معجزه می کند . ما به مرور به انسان های دیگری تبدیل می شویم . به کارگیری قدم ها و پرهیز کامل از مصرف ، مهلت روزانه ای به ما می دهد تا از حبس ابدی که به خود تحمیل کرده بودیم ، نجات یابیم و آزاد باشیم ، تا زندگی کنیم 
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر2 ، عباس23 ، محمدمهدی ۱۲ ، admin1 ، حـمـیـد
مقاومت هر یک از ما در مقابل درد با دیگرى تفاوت دارد. براى بعضى
ازمعتادان لازم بوده است که از دیگران راه افراطىترى را بپیمایند، اما بعضى
دیگر، وقتى متوجه شدیم که مصرفمان زیاد شده و بر زندگى روزانهمان اثر
گذاشته، فهمیدیم که دیگر کافى است. Heart Heart Heart Heart
پاسخ
 سپاس شده توسط محمدمهدی ۱۲ ، admin1 ، حـمـیـد
بسیارى از ما خمار از خواب بیدار مىشدیم وقدرت سرکار رفتن را نداشتیم و یا نشئه به آن جا مىرفتیم. بسیارى از ما به خاطر مخارج زیاد مصرفمان دست به دزدى مىزدیم و باعث آزار عزیزانمان  ، مى شدیم. ما تمام این کارها را مىکردیم و بعد هم به خود مىگفتیم از پس آن بر مى آیم Heart Heart Heart
پاسخ
 سپاس شده توسط محمدمهدی ۱۲ ، admin1 ، HesamB ، حـمـیـد
سلام
به صورت روزانه و مستمر من نیاز دارم که اصولی رو برای خودم یاد آوری کنم.برنامه معتادان گمنام این اصول هستند که به من در زندگی بدون مواد و دست یافتن به بهبودی کمک می کند.
پاسخ
 سپاس شده توسط محمدمهدی ۱۲ ، admin1 ، HesamB ، حـمـیـد
در طول حداقل نود روز اول بهبودى، شرکت در جلسات بطور روزمره عقیده بسیار خوبى است.
Smile Smile Smile Smile Smile
پاسخ
یادگیرى کمک به دیگران، یکى از فوائد برنامه معتادانگمنام است. به
کارگیرى دوازده قدم، به صورت قابل ملاحظهاى ما را از خوارى و نومیدى بیرون
آورده و وسیله دست نیروى برترمان مىکند
پاسخ
برنامه معتادان گمنام جای هست برای شکوفایی شدن رشدکردن فردسازنده شدن دنیای اطراف
پاسخ
 سپاس شده توسط admin1 ، حـمـیـد
داریوش معتاد
هرطریقی برای زندگی بدون مواد مخدر و باتساوی اعضاء  در خدمات.
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر10 ، حـمـیـد
مشکل مشترك ما اعتیاد، باعث اتحاد ما شده است. ما با رفتن به جلسات، صحبت کردن و کمک به سایر معتادان
پاسخ
سلام

انجمن معتادان گمنام یک راهی برای به اشتراک گذاشتن بهبودی است واین محصول استفاده از تجربیات مشترک اعضا است .برای بهبود پیدا کردن باید در مسیر اصول روحانی قدم گذاشت و ان را به اجرا دراورد.
پاسخ
برنامه معتادان گمنام یک برنامه روحانی وغیرمذهبی برای معتادن است
که هرمعتادیدطالب بهبودی باشدبرایگان دراختیارش 
قرارخواهدگرفت
پاسخ
 سلام
یک برنامه که یک سری عملکردهایی دارد که باید انجام بدهم.
برنامه ای که امکان بهبودی را به من می دهد.
برنامه ای که کمک می کند من بتوانم برای زندگی بهتر تلاش نمایم...
پاسخ
معتادان گمنام، تا کنون با بیش از صدها هزار معتاد سر و کار داشته است و در این مورد سال ها تجربه دارد. این تجربه مستقیم و دست اولى که ما از تمام مراحل مختلف بیمارى و بهبودى پیدا کرده ایم، خاصیت درمانى بینظیرى درخود دارد وما مایلیم آن را به رایگان در اختیار هر معتادى که میخواهد بهبود پیدا کند قرار دهیم.
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر۱۸

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان