امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بهبودی و جلسات مجازی
بهبودی و جلسات مجازی

انجمن معتادان گمنام چت روم یا اتاق گفتگوی بهبودی ندارد.
اگرچه ایجاد چنین فضاهائی نشانه ی اشتیاق اعضای ما به توسعه ی پیام انجمن معتادان گمنام است اما هیچکدام ارتباطی با انجمن معتادان گمنام ندارد

آیا شرکت در جلسات مجازی (قدم/مشارکت،چت روم های بهبودی و ...)میتواند جای جلسات رسمی naرا بگیرد؟
آیا از این طریق ما قادریم بهبودی شخصی را دنبال کنیم؟
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، ناظر 14 ، sepher1877 ، ناظر4 ، ناظر 9 ، مهدی1 ، ناظر 8 ، ناظر 10
سلام خدمت دوستان همدردم میتوان از فضا ی مجازی به صورت یه منبع جهت رساندن  پیام و در میان گذاشتن بهبودی طبق سنت های ۹ و ۱۰ و ۱۱ استفاده کرد و پیام رسانی نمود و میتوانید برای کسب تجربیات و اطلاعات بیشتر به تکبرگی رسانه های اجتماعی و راهنمای اصول ما مراجعه فرمایید .
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر 14 ، sepher1877 ، ناظر4 ، ناظر 9 ، admin2 ، حـمـیـد
با پیشرفت تکنولوژی ارتباطات، فضای مجازی واقعیت انکارناپذیری است که توانسته در کوتاه‌­ترین زمان، مخاطبان در اقصی نقاط جهان را باهم مرتبط و به‌­هم نزدیک‌­تر نماید. در شرایط خاص، معتادان گمنام نیز می‌­توانند در جلسات مجازی و اینترنتی تجربیات خود را همراه با بهبودی و در کنار هم بودن تجربه نمایند.

در این که جلسات مجازی تجربه متفاوتی است و هرگز جای جلسات عادی معتادان گمنام را نخواهد گرفت، هیچ شکی نیست. ولی همانطور که میدانیدتحت شرایط خاصی جلسات مجازی میتواند بسیار مفید و موثر باشد
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر4 ، ناظر 14 ، ناظر 9 ، admin2 ، حـمـیـد ، ناظر 10
سلام مسعود معتاد خدارا شکر که شماها هستید دم تمام خدمتگذاران انجمن معتادان گمنام گرم فقط میتونم بگم اگه تو این شرایط که هیچ جلسه ای نیست فضای مجازی نبود برای من چ اتفاقی می افتاد من ب نوبه خودم میگم خاک کف پای شما ها هستم من ب خودم افتخار میکنم که دوست های مثل شما رو دارم خدا ب همگی تون قوت بده
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر 9 ، ناظر 14 ، مهدی1 ، admin2 ، حـمـیـد ، ناظر 10
سلام دوستان عزیزم وقتتون بخیر 
من رضا معتاد . دوست و همدرد شما
در شرایط بحرانی که همه جا رو گرفته یکی از آسیب پذیر ترین قشرها اعضای انجمن میباشند که دور از جلسات حضوری هستند 
با اینکه ارتباط تلفنی هم میتونه بهمون کمک کنه ولی اصلی ترین عامل اتصال من به انجمن و جلسات و بهبودی فضای مجازی بود
با اینکه چند سال گذشته در کارگاه خدمات جهانی از فضای مجازی بعنوان عامل صدمه زننده به جلسات واقعی نامبرده شد . هیچکس تصور بسته شدن جلسات دا نداشت و همین فضای مجازی کمک بزرگی به اعضای انجمن کرد ... بهتر است گمنامی شخصی مان را حفظ کنیم و همچنان پیرو اصول باشیم
پاسخ
 سپاس شده توسط admin2 ، ناظر 8 ، حـمـیـد ، ناظر 10 ، ناظر 14
سلام من پارسا هستم یک معتاد ۷روز پاکم?
الان خدا روشکر میکنم با وجود اینکه هنوز عرق سرد میکنم.تب و لرز میکنم،بدنمم بشدت درد میکنم،اما الان با افتخار میگم ۷ روز پاکم???

سلام دوستان من الان ۷روز پاکم اما گاهی تب و لرز و عرق سرد میکنم،شبا هم میخوابم معمولا از دم سحر به بعد از شدت عرق و تب و لرز بیدار میشم و دیگه خوابم نمیبر،الان باید چکار کنم؟
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، ناظر 10 ، ناظر 14
(۱۳۹۹/۱۲/۲۶، ۱۰:۵۷ صبح)Parsa ba medad نوشته است: سلام من پارسا هستم یک معتاد ۷روز پاکم?
الان خدا روشکر میکنم با وجود اینکه هنوز عرق سرد میکنم.تب و لرز میکنم،بدنمم بشدت درد میکنم،اما الان با افتخار میگم ۷ روز پاکم???

سلام دوستان من الان ۷روز پاکم اما گاهی تب و لرز و عرق سرد میکنم،شبا هم میخوابم معمولا از دم سحر به بعد از شدت عرق و تب و لرز بیدار میشم و دیگه خوابم نمیبر،الان باید چکار کنم؟
سلام پارسا جان.خوشحالیم که پاک هستین .من اوایل پاکی بطور مرتب در جلسات بهبودی شرکت میکردم و از دوستان بهبودی کمک میگرفتم .زنگ میزدم .دعا میکردم و نشریات ان ای رو مطالعه میکردم .اینا باعث میشد که یک روز بتونم پاک بمونم .در ضمن در مورد دردهای جسمانی و سم زدایی حتما به پزشک مراجعه کنید.چون انجمن معتادان گمنام هیچ نظری در این مورد نداره .به امید روزهای بهتر در انجمن و کنار هم
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، ناظر 10 ، ناظر 14 ، ناظر 8
سلام و عرض ادب احترام و تبریک سال نو با آرزویی سالی پر برکت و پر از احساسات خوب و رسیدن به آرزوها 
توجه شمارا به این نکته جلب میکنم
مانند هوایی هست که تنفس میکنیم و زمانی که بهبودیمان را به مشارکت میگزاریم،آن هوا مارا احاطه میکند هوایی که دائما در حال تغییر است همانطور که نمیتوانیم با حبس نفس در سینه مان اکسیژن را نزد خود نگاه داریم قادر نخواهیم بود بهبودی خویش را بدون مشارکت با دیگر اعضا حفظ کنیم.
 روح سنت ها سنت ۹ صفحه ۲۱۱
فضای مجازی هم قابلیت پیام رسانی را به خوبی داراست
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر 14 ، ناظر 8 ، حـمـیـد ، مرجان ، محمدمهدی ۱۲

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان