امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اگر تجربه خدمت در این قسمت دارید لطفا با دیگر همدردان به اشتراک بگذارید.
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر10 ، ناظر14 ، ناظر۸ ، حـمـیـد
اصل روحانی تحمل و صبر رو در این خدمت تمرین و تجربه کردم
حتی مواقعی که حال خوبی نداشتم با حوصله و با روی باز پاسخگویی مخاطب تماس گیرنده بودم
احساس خوب و لذت بخشی دارد وقتی که اعضا معتادان گمنام را به یک جلسه توسط خط ماندگار هدایت و راهنمایی می کنیم
پاسخ
 سپاس شده توسط بهادر ج ، داراب م ، admin.a ، ناظر10 ، A.Nasihat ، ناظر14 ، ناظر۸ ، حـمـیـد
با سلام
من بعنوان خدمتگزار چندین سال درکمیته وب سایت و آدرس جلسات خدمت کردم یکی از بهترین و شیرین ترین و همچنین حساس ترین خدمات است و چه لذت بخش است وقتی یک همدرد را به جلسه ای وصل میکنی قبل از این که به مواد مخدر دسترسی پیدا کند امیدوارم همه دوستان خدمتگزار در این خدمت به حساس بودن این خدمت اهمیت بدهند و به جرات میتوان گفت جون یک همدرد در دست خدمتگزار آدرس جلسات میباشد که چطور قبل از مواد به جلسات وصلش کند.
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر۴ ، ناظر9 ، ناظر۱۶ ، ناظر۸ ، ناظر۳ ، حـمـیـد
سلام خدا قوت..من شش سال در ادرس جلسات شهر مشهد خدمت کردم یکی از بهترین خدمت های انجمن هست که یکسره درگیر کننده است و فوق‌العاده حال خوب و عالی رو تجربه کردم در اوج عصبانیت در خستگی با یک تماس حالم عالی میشد چون به یک همدرد یا به یک خانواده یا یک مسول امید میدایم ...
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر14 ، ناظر۴ ، ناظر9 ، ناظر۱۶ ، ناظر۸ ، ناظر۳ ، حـمـیـد
درود بر همگی
تو این چند سالی که پاسخگو خط ماندگار بودم فوق‌العاده تجربیات نابی رو تجربه کردم ، درست که وقتی پاسخگو تلفن هستیم داریم به معتادان دیگر کمک میکنیم اما در عوض بزرگترین کمک رو خودمون دریافت میکنیم.پشت هر پاسخگویی یه زندگی جریان داره که بارها و بارها این انتقال شور و عشق و امید رو تجربه کردم .خیلی زمانها بود که بدلیل مشغله کاری و یا زندگی شخصی حوصله خودم رو نداشتم ولی وقتی صدای یه معتاد در حال بهبودی رو پست خط می‌شنیدم منم حال و احساس خوبی رو تجربه میکردم.بقول کتاب پاک زیستن ،خطوط تلفن خط مقدم انجمن معتادان گمنام می‌باشد و همیشه یک معتاد عاشق و مهربان منتظر تماس شماست پشت این خطوط ماندگار
لطفاً این تماس را از ما دریغ نفرمایید.
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر۱۶ ، ناظر۸ ، ناظر9 ، ناظر۳ ، ناظر۴ ، حـمـیـد ، ناظر14
سلام خداقوت عوامل موفقیت وب سایت در پیام رسانی  می‌تونه کلمات کلیدی روزانه باشه  چون گوگل به کلمات امتیاز میده بازدید اعضا فعالیت اعضا در تالار گفتگو چند سال پیش خدمت آدرسها رو داشتم و خیلی برام جالب بود وقتی سایت رو درکل معرفی میکردم ویا پیشنهاد به گروها میدادم یا مخاطب ناشناس که پشت خط تلفن ماندگار آدرسها درخواست آدرس میکرد سایت انجمن معتادان گمنام وتالار گفتگو را معرفی میکردم خوشحال میشدم درآمد پیام رسانی کار درست با پیت درست انجام دادم. ضمنأ درآخر بگم که زمانی که خط ماندگار آدرسها دردستم که هست متوجه این باشم که naصحبت نمی کنه نه کله من
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، ناظر9 ، ناظر14

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان