امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آنسوی دیوارها
آنسوی دیوارها

همدردعزیزم بسیاری ازما تحت تاثیراعتیاد وگذشته دردناک خود زندان را تجربه کرده ایم بسیاری ازاعضای این انجمن پیام در آنسوی دیوار ها (زندان )پیام مارا دریافت کرده اند

چنانچه شما جزو آن دسته هستیدکه  درآنسوی دیوارها  پیام انجمن را دریافت کرده اید  درهمین درگاه تجربه خودرا بادیگرهمدردان به اشتراک بگذارید .

ویا چنانچه تجربه پیام رسانی درآنسوی دیوار ها (زندانها ) دارید نیز میتوانید تجربیات خودرا درهمین درگاه به اشتراک گذارید.
پاسخ
 سپاس شده توسط admin3 ، فریبرز۶۵ ، omed44 ، ناظر9 ، حوریا ___Bu
من دوتارهجوم  در زمان پاکی به دو زندان متفاوت افتادن، یکی از آنهابلافاصله شرایط را پذیرفت و با پیام رسان های انجمن که روزهای مشخصی به زندان برای پیام رسانی میرفتن ارتباط قوی و منظمی را برقرار کرد،و در جشن یک سالگیش بیرون آمد و دیگری متأسفانه کمک پیام رسانی های انجمن را درآن شرایط بخصوص نپذیرفت و در همون عاقبت تلخ ماند،من جز تیم پیام رسانی بودم اما بخاطر هشدارهای بایدهاونبایدها دیگربه آن زندان ترددنداشتم، 
ما مدیون هستیم،بازپس دادن دینمان به ان ای فداکاری محسوب نمیشود.
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر6 ، حوریا ___Bu
سلام
من در زمان لغزش زندان تجربه کردم.وقتی که در زندان بودم توانستم با پیدا کردن کتاب پایه دوباره به بهبودی رسیدم و با مراجعه هفتگی اعضاء کمیته زندانها به بهتر شدن شرایط بهبودی ام کمک شد و توانستم بعد از خروج از زندان به اولین جلسه  بروم و تا امروز خدمتگزار کمیته زندانها باشم هر چند که مجوز ورود به زندان برایم صادر نشد.
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر10 ، حوریا ___Bu

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان