امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کار این کمیته چیست؟ چالش ها و ظرفیت های این کمیته چه چیزهایی میتوانند باشند؟
#1
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، e.tehran ، ناظر 13 ، ناظر4 ، ناظر 6 ، admin2 ، ناظر 10
#2
رساندن پیام انجمن به معتادانی که دسترسی به جلسات انجمن راندارند
پاسخ
 سپاس شده توسط admin.a ، حـمـیـد ، e.tehran ، ناظر 13 ، ناظر4 ، ناظر 6 ، admin2 ، ناظر 9
#3
بر گذاری جلسات پنل و سخنران با رعایت کامل اصول نهفته در کارگاه  باید و نبایدها که لازمه حضور خدمتگذار زندانها قبل خضور در زندان شرکت در این کارگاه و رعایت تصول بیان شده در این کار گاه میباشد.و وظیفه خدماتی این کمیته رساندن پیام امید به دوستان همدردی که در درون زندان ها در حال گذراندن دوران محکومیت خود هستند میباشد .

یکی از چالشهای این کمیته کمبود نیروی لازم آموزش دیده و گاهی اوقات اجازه صادر نشدن از طرف زندان جهت ورود به زندان و انجام خدمت میباشد
پاسخ
 سپاس شده توسط e.tehran ، ناظر4 ، ناظر 6 ، admin2 ، حـمـیـد ، ناظر 9
#4
در واقع پستچی ان ای هستش خدمتی فوقعلاده که درونش گمنامی جاری هست و یک پیام رسانی فوقعلاده
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر 13 ، ناظر4 ، ناظر 6 ، admin2 ، حـمـیـد ، ناظر 9
#5
باسلام کارکمیته زندانهاوبیمارستانهارساندن پیام انجمن به معتادانی که دسترسی به جلسات انجمن ندارندوکسانی که بعنوان پنل به این مراکزبرای رساندن پیام رجوع میکنندلازمه که بایدونبایدهای این کمیته رورعایت کنندتابهترین شکل بتوانندپیام عشق وامیدانجمن روبه همدرادن داد.
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر 6 ، admin2 ، ناظر4 ، ناظر 9 ، صادق. یزد
#6
کمیته فرعی زندان‎ها و بیمارستان‎ها (H&I) در جهت پیام رسانی به معتادانی که دسترسی کامل به جلسات NA را ندارند تشکیل شده است. این کمیته کار خود را به چند صورت در زندان‎ها، بیمارستان‎ها، کلینیک‎ها و مراکز سم‎زدایی و مراکزی که معتادان در آن حضور داشته باشند انجام می‎دهند؛ این کمیته کار خود را به دو صورت انجام می‎دهد.
1- با در اختیار گذاشتن نشریات تایید شده دفتر خدمات جهانی انجمن معتادان گمنام برای معتادانی که دسترسی به جلسات NA را ندارند.
2- با برگزار کردن پنل‎های پیام رسانی توسط اعضای با تجربه و کار آزموده در زندان‎ها، بیمارستان‎ها، کلینیک‎ها و مراکز سم‎زدایی.

وظیفه ما اطمینان از این که معتادان در بیمارستان‎ها و زندان‎ها و مراکز بازیابی که در جستجوی بهبودی‎اند هرگز لازم نیست بمیرند بدون آن که فرصت پیدا کردن راه بهتری برای زندگی به آنها داده شود. کلیه فعالیت‎های این کمیته لازم است به صورت گروهی انجام شود. هیچ عضوی از H&I در امور مراکز، دادگاه‎ها، بیمارستان‎ها، قضات و پزشکان دخالت نمی‎کند.همچنین خدمتگزاری در این کمیته مستلزم طی کردن دوره‎های آموزشی لازم با طرح و برنامه قبلی می‎باشد.
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر4 ، صادق. یزد


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان