امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال ۷ : چه کارهای دیگری می توانیم جهت اجرای اصول این سنت در فعالیتهای خدماتی خود به
سوال ۷ : چه کارهای دیگری می توانیم جهت اجرای اصول این سنت در فعالیتهای خدماتی خود به کار ببندیم ؟انجام چه کارهایی به گونه‌ای متفاوت به ما کمک می کند تا بهتر خدمت کنیم؟
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر11 ، ناظر9 ، عبدالرحیم_بوشهر ، ناظر14
آموزش دیدن و آموزش پذیر بودن دست از غرائز شخصی برداشتن و تابع جمع بودن به جای تخریب اعضا پیشنهاد سازنده دادن و همکاری کردن حمایت از خدمتگزاران و اعلام همکاری با آنها در هنگام خدمت مشورت و کمک گرفتن از گروه‌ها و ساختار ترازنامه شخصی موشکافانه و بی باکانه از خود و ترازنامه گروهی گرفتن

به روز بودن و به روز نمودن دانستنی ها و اطلاعات انجمن خود . به اجرا گذاشتن قدم ها در هنگام خدمت مصالحه نکردن با اصول na . فردی خدمت نکردن و مشورت کردن دعوت از یکدیگر جهت خدمت در ساختار و کمیته‌های خدماتی تشویق کردن اعضای دیگر برای خدمت کردن در ساختار آگاهی از مشکلات و نیازهای موجود جوامع na و همکاری جهت رفع نیازها . باند بازی نکردن و تابع وجدان گروه بودن
پاسخ
 سپاس شده توسط بهادر ج ، ناظر11 ، بَرمک ، ناظر9 ، عبدالرحیم_بوشهر ، ناظر14
واقعیت امراینه که تمام اصول NAدرمراحل اولیه به صورت زبانی وگفتاری انتقال داده میشه.مدتها طول کشیدکه من فهمیدم وقتی راهنمام تویه جمع خدماتی ساکت میشه بابت ترسش یاصبروفروتنی .مدتها طول کشیدکه فهمیدم چرایک عضو توجلسه مشارکت نمیکنه البته هنوز هم قضاوتشون میکنم.
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر11 ، ناظر9 ، عبدالرحیم_بوشهر ، ناظر14
سلام
اولین قدم اجرای قدم ها است.کارکرد قدم من را برای کار خدماتی اماده می کند و زمانی که خدمت میخواهم شروع کنم متوجه میشوم که چه کارهایی باید و نباید دارد.در شروع این را فراموش نکنم اگر این حس از خود گذشتگی دیگران و همکاری اعضاء قبل از من نبود امروز من هم پیام را دریافت نکرده بودمحس از خود گذشتگی و احساس وظیفه در زندگی انجمن را به اجرا در می آورم.
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر9 ، عبدالرحیم_بوشهر ، ناظر14
بکارگیری اصول این سنت در فعالیتهای خدماتی نیاز به روحی بزرگ داره چون باید از خود گذشتگی، ایثار، صداقت گفتار وعملکرد، عشق بلا عوض و.... به همین علت تمرین مداوم و کار کرد قدم، سنتها، مفاهیم ومطالعه راهنمای خدماتی در اولویت اول بالا بردن دانش وآگاهی من باید باشد، چون باید یاد بگیرم درخدمات و ارتباطاتم هراتفاقی که بیافته نباید بانی تفرقه وایجاد رنجش بشم چون ما باید در مسیر تحقق بخشیدن به هدف اصلی اتحاد وانسجاممان را حفظ ومرتفع کنیم.
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر11 ، ناظر9 ، فریبرز۶۵ ، سالار44 ، حسین یاری ، ناظر14
این برنامه زمانی کارمی کند وزمانی زندگی ما مشمول موهبت های ۱۲ قدم برنامه قرار می گیرد که دل خودرا ازتیرگی های رنجش وکینه ونفرت پاک کنیم هرقدر می توانیم خالصانه وصادقانه خدمت کنیم  این برنامه زمانی کار میکند که ما بهبودی را الویت زندگی خود قراردهیم

وشانه به شانه یکدیگر خدمت کنیم  تادرکنارهم  ازبزرگترین داشته های خودپاکی وبهبودی حراست کنیم وشکرگزارخداوند باشیم
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر9 ، عبدالرحیم_بوشهر ، ناظر14
خودمان پیش قدم شویم برای همکاری و تعامل،کمک ب خدمتگزاران گروه، در کارهای خدماتی وقت شناس باشیم به دیگران فرصت خدمت بدهیم شعارندهیم عمل کننده باشیم مسافت رابهانه نکنیم همه اعضاراباخودبرابروهمسان بدانیم سمبل سادگی درخدمات را رعایت کنیم naرابهngoهای دیگرعاریت ندهیم پل ارتباطی دوطرفه رااجراکنیم
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر9 ، عبدالرحیم_بوشهر ، ناظر 13 ، ناظر14 ، ناظر۱۸
سوال ۷ : چه کارهای دیگری می توانیم جهت اجرای اصول این سنت در فعالیتهای خدماتی خود به کار ببندیم ؟انجام چه کارهایی به گونه‌ای متفاوت به ما کمک می کند تا بهتر خدمت کنیم؟(سنت۱)
بکارگیری اصول این سنت چه برای خودم ،چه برای گروه و چه در خدمات نیاز به تمرین و تکرار دارد ، نیاز به ترازنامه شخصی و خدماتی ازخودم دارد ، نیاز به آموزش پذیری و تعلیم پذیربودن دارد ، نیاز به تجربه گرفتن و مشورت قبل عملکرد دارد ، ...
سعی کنم درچهارچوب اصول خلاقیت به خرج بدم ، 
چشم اندازخدماتی را در رأس قرار بدم، همیشه در نظر داشته باشم که خدمت من چه تأثیری روی معتادان دیگر میگذارد، دقتم رابالا ببرم ،اصول را شمشیری روی سر دیگران نکنم و فراموش نکنم که اگر ' قاعده چشم در برابر چشم رسم رایج بود،همه مان کور شده بودیم ' ، تلافی جویی راکناربگذارم و بپذیرم که زندگی من بستگی به اتحاد na دارد،در خدمت باید پوست کلفت و دل نازک داشت.
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر14 ، ناظر۷
برای اینکه خدمتگذار خوبی باشم باید به منافع انجمن فکر کنم نه منافع شخصی خودم وهر اقدامی انجام میدهم در خدمات سنت ‍‍‍‍‍۵ خود را فراموش نکنم
رسالت امروز من باید از خودم بگذرم همانطور که خیلی ها درگذشته از خودشان گذشتند تا من اینجا باشم
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر9 ، ناظر14

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان