امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال ۵ : این سنت چگونه کمک می‌کند تا گمنامی را بهتر درک کنیم؟ گمنامی چگونه به ما کمک
یک لیوان چایی شیرین  ( یا هر نوشیدنی شیرین دیگه  )  رو که میخوری لذت بخشه اما هر چی نگاش کنی شیرینی داخلش دیده نمیشه و مشخص نیست با چه چیزی  یا ماده ای شیرین شده .
گمنامی سنت اول یعنی من در گروه یا هر جای دیگه خود نمایی نکنم و اگر یک کار مثبت و یا یک خدمتی انجام دادم به رخ دیگران نکشم و به جای یک عضو مشهور ، یک عضو ساکت و محبوب باشم .
سنت اول کمک میکنه که من مواظب زبانم باشم و از تفرقه افکنی پرهیز کنم و مسئولیت دارم که هر چه به صلاح انجمن است را به کمک دیگران انجام دهیم و اگر یک مشکلی در گروه پیش آمده را در خود گروه حل کنیم و به بیرون از گروه منتقل نکنیم ..
گمنامی در چار چوب این سنت با شخصیت من در تضاده چون من من بفکر تایید طلبی و منافع  شخصی خودم هستم اما این سنت میگه برای تایید و منافع خودم دست به هر کاری نزنم و حفظ و کسترش منافع مشترک به خصوص در روابطم با دیگران جزو وظایف منه و روحیه اتحاد باید در من نهادینه و درک بشه ..
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر11 ، ناظر10

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوال ۵ : این سنت چگونه کمک می‌کند تا گمنامی را بهتر درک کنیم؟ گمنامی چگونه به ما کمک - توسط حـمـیـد - ۱۳۹۸/۱۲/۲۱، ۱۲:۰۳ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان