امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
10.پل ارتباطی بین این سنت با یک یا چند عدد از قدم ها را توصیف کنید . این پل های ارتبا
10.پل ارتباطی بین این سنت با یک یا چند عدد از قدم ها را توصیف کنید . این پل های ارتباطی چه چیزی درباره بهبودی به من می آموزند؟
پاسخ
سنت دوروحانیت راعرضه میداردکه هریک ازمامی توانیم آن رابه کارگیریم وجدان گروهی ورابطه. آگاهانه بایک نیروی برتروقدم یازده ماراازدرون متحول می سازدمایادمی گیریم اعتمادکنیم قابل اعتمادباشیم
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد
تسلیم قدم یک به من کمک میکندتاتسلیم وجدان گروه باشم-مشورت درقدم دوکمک میکنددرخدمات بامشورت خدمت کنم-باورنیروی برتردرقدم دوفرایندایمان اوری رادرمن شکل ورشددادتابه مرجع نهایی اعتقادوایمان پیداکنم-رساندن پیام بعبودی واجرای اصول روحانی-پل ارتباطی این سنت باقدم12ازطریق اجرای اصول روحانی وپیام رسانی است.
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر11 ، حـمـیـد
پل ارتباطی این سنت با قدم یک در تسلیم است که به ما یاد میدهد تسلیم وجدان گروهی یا همان خواست خداوند باشیم . در قدم دو ارتباطش با این سنت در گرفتن راهنمایی و مشورت از نیروی برتر است یعنی هر زمان نیاز به کمک شد اصل مشورت این قدم را پیاده کنم که باعث رشد و شکل گیری روند ایمان آوری و باور من به مرجع نهایی شد . که نهایتاً در قدم یانزده با روشن بینی ، اعتقاد و ایمان خواستار اجرای اراده او و قدرت اجرایش در خودمان می شویم.
HH
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد
.پل ارتباطی بین این سنت با یک یا چند عدد از قدم ها را توصیف کنید . این پل های ارتباطی چه چیزی درباره بهبودی به من می آموزند؟(سنت۲)
پل ارتباطی این سنت با قدم یک این بود که اگر من اقرار به عجز نمی آوردم و تسلیم نمیشدم الان هم سرکش بودم و میگفتم بهترین ایده ها و فکر مال من است و همه از من بایست پیروی کنند، در قدم ۲ اگر اقرار به نیروی برتر از خودم نمی آوردم الان مرجع نهایی هنوز خودم بودم،در قدم ۳ فهمیدم خداوند بدون درخاست ما به کسی لطف نمیکنه و تا از سر راهش کنار نروم بر تصمیمات ما اثر نمیگذارد، و اگر قدم ۴ تا ۹ را کار نمیکردم الان ندای خداوند را در درونم از صدای بیماری تشخیص نمی دادم و درونی که پر از کینه و خشم و رنجش و نفرت و انتقام باشد جایی برای ظرفیت راهنمایی خداوند ندارد، و توی تصمیم گیری ها ضعیف عمل میکند و ممکن بوداگر درد تجربه جبران خسارت نبود خساراتی که بواسطه ابراز عقیده هام میزدم برام مهم نبود ،قدم ۱۰ به من یاد داد که ما فرصت اشتباه داریم البته نه برای همیشه و من بایست در روند تصمیم گیری ها مراقب باشم که تکرار اشتباه نکنم و تراز قدم ده در واقع کمک بسیار بزرگی برای در هارمونی بودن با احساسات ،رفتارواعمالم بود که بتونم فکرم را در راستای شکل گیری وجدان مدیریت کنم ،بیشترین پل ارتباطی را من باقدم ۱۱ میبینم که ما از طریق این قدم بانیروی برترمان ارتباط برقرار میکنیم و برای استخراج راهنمایی روحانی و قدرت اجرایی خاست خدا انجام این قدم ضروری میباشد،و اگر روح قدم ۱۲ را درک نمیکردم ممکن بود درتصمیم گیری هام برای خدمت انگیزه های  شخصی و نفی خودم را فقط در نظر میگرفتم.
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان