امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
9. این سنت چگونه کمک میکند تا گمنامی را بهتر درک کنم؟چگونه گمنامی کمک می کند تا این س
9. این سنت چگونه کمک میکند تا گمنامی را بهتر درک کنم؟چگونه گمنامی کمک می کند تا این سنت را بهتر درک کنم؟ چگونه گمنامی را در چهارچوب این سنت به کار میگیرم؟
پاسخ
گمنامی دراین سنت یعنی اینکه مادربرابرجزی ازکل بودن تسلیم شویم

ب بکارگیری گمنامی دراین سنت به ماامکان تجربه کردن اتحادرا میدهد

ج گمنامی اجازه میدهدتاماازآن چیزی که درباره خودفکرمی کنیم فراترباشیم
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، omed44
بارعایت اصول ومراجعه به وجدان گروه بافروتنی-وقتی گمنامی رادروجدان خودووجدان گروهی رعایت کرده ونه شخصیت خودرا-بلوغ بهبودی داشته باشم وپیشنهاداتم درجلسات اداری گروه فروتنانه باشد-0پست خدماتی خودرابهترازدیگران ندانم.
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر11 ، حـمـیـد ، ناظر10 ، omed44
گمنامی سنت دوم این است که تفاوتی بین خود ودیگران قائل نشوم
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، ناظر10 ، omed44
سلام ،من آرین و معتادهستم 
گمنامی درسنت دوم ،یعنی برابری  ویکسانی 
گمنامی یعنی اینکه خداونددرانحصارشخص یاگروه خاصی نیست ، و عقیده و وجدان هیچ کس بردیگری برتری ندارد 
گمنامی کمک میکنه که مابه تمامی نقطه نظرات بادقت گوش،بدیم و تفاوت قاعل نشیم و معتادبرترو پایینترنداریم .
ا
پاسخ
 سپاس شده توسط omed44
این سنت به من کمک کرد تا متوجه شوم باید از سر راه خداوند کنار برم و سد راه او نباشم او همیشه برایمان بهترین ها را میخواهد .
و با درک اینکه این اصول سالهاست با کمترین خللی کار می کند و افراد زیادی بدون شکستن گمنامیشان با یادگیری و عملکرد به این اصول زندگی صحیح و آرام را تجربه کرده اند مطمئناً برای من هم کار خواهد کرد و من هم با رعایت همین اصول و با خدمت کردن و یا با اختلال ایجاد نکردن در این مسیر بعنوان یک عضو اجازه دهم مسیر طی شود .
وقتی بدون سلایق شخصی و بدور از احساسات درونی نسبت به اعضاء رفتار کنم و با محبت و احترام برخورد نمایم یعنی در حال تمرین اصل گمنامی این سنت هستم .
وقتی اصل سنت یک همان منافع مشرکمان را در رأس امور قرار داده و قبول کنم این اصول است که با قدرتش با من کمک می کند ومن جزئی کوچک از این کل هستم و فهم و درکم از این اصول اکتسابی بوده  و ممکن است با دیگری تفاوت داشته باشد یعنی در چهارچوب این سنت در حرکتم .

HH
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان