امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
7. خصوصیات و ویژگی های یک خدمت گذار مورد اعتماد چیست؟من کدام یک از این خصوصیات را دار
7. خصوصیات و ویژگی های یک خدمت گذار مورد اعتماد چیست؟من کدام یک از این خصوصیات را دارا هستم و خواهان کدام یک از آنها می باشم؟
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، ناظر9 ، فریبرز۶۵ ، omed44
خدمت گزار یک فرد روحانی دارای رفتاری با ثبات کسی که خواهان طلح هستش

و آموزش پذیر می باشد
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر12 ، حـمـیـد ، ناظر9 ، فریبرز۶۵ ، omed44
صداقت داشته باشه-متعهدباشد-به وظایفش اگاه وتوانایی خدمت راداشته باشد-درخدمت انعطاف پذیرداشته باشد واصول رابه شخصیتها ترجیح دهد-خودمحورنباشد-خودرابالاتروبرترازدیگران نداند-تسلیم اصول ووجدان گروه اساسنامه باشد-درخدمت کردن الگوی پیام رسانی باشد.
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر11 ، حـمـیـد ، ناظر9 ، فریبرز۶۵ ، omed44
حضور مرتب در جلسات
ž نمونه خدمت ایثارگرانه
žفروتنی و پذیرش
žآشنایی با نواقص و محدودیتهای خود
žصرف و قت کافی و انرژی
žشناختن مهارتهای خاص خود
ž بلوغ روحانی
žپاسخگوئی
خلاقیت žانتقادپذیری
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر12 ، حـمـیـد ، ناظر9 ، omed44
سلام

خدمت ایثارگرانه وقت گذاشتن برای انجام کارهای یک گروه کمک کردن بدون اینکه توقعی داشته باشی و داشتن بخشش از آن چه که به ما داده شده است.خودم را صاحب پست خدماتی نمی دانم.فرصت خدمت برای دیگر اعضاء فراهم کنم.ایده هایی جهت بهتر شدن خدمات می دهم و کمک می کنم تا این خدمات جاری شود.
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر9 ، omed44 ، حـمـیـد
درود ب شما  
صداقت داشته باشد 
بر روی بهبودی شخصی متمرکز باشد 
آشنایی داشته باشد با ۱۲ قدم ۱۲ سنت و۱۲ مفهوم خدماتی 
بدون غرائز خدمت کند 
خود خواه و خودمحور نباشد 
انعطاف پذیر و انتقاد پذیر باشد 
وب روز باشد در روند خدمت 
من ب شخصه تمرکز بر بهبودی شخصی و بروز بودن و آموزش پذیری رو همیشه برای خودم در نظر میگیرم
پاسخ
 سپاس شده توسط omed44 ، ناظر9 ، حـمـیـد
حضور مداوم در جلسات داشته باشد .
در حال کارکرد قدم ها و آشنا با سنت ها  و مفاهیم باشد . (یعنی در حال بروز کردن خود نسبت به اصول روحانی )
خودخواه و خودمحور نباشد .
دارای پذیرش بالا باشد .
انتقاد و انعطاف پذیر باشد . ( در راستای اصول نگاهی به ایده های جدید هم داشته باشد )
به وظایف خود چه در انجمن چه در اجتماع درست عمل کند .
وقتی پست خدمتی گرفت مثل یک عضو رفتار کند و خود را جزئی از کل بداند نه صاحب .
من تمام سعیم این است بهترین عملکرد را بعنوان یک خدمتگذار و هم یک عضو داشته باشم .
HH
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد
7. خصوصیات و ویژگی های یک خدمت گذار مورد اعتماد چیست؟من کدام یک از این خصوصیات را دارا هستم و خواهان کدام یک از آنها می باشم؟(سنت۲)
توانایی و تمایل انجام وظایف محوله را داشته باشد،
اساس نامه محورباشد و اصول را به شخصیت ها ترجیح دهد،آموزش پذیر باشد، مشورت کند ، در انجام مسؤلیتش درخواست کمک،نصیحت و راهنمایی کند،
خواص شخصیتی که در رابطه بابیداری روحانی میباشد رابه نمایش بگذارد، وفادار به ان ای و اصول باشد، اصول روحانی صداقت،روشن بینی، تمایل ، فروتنی ،پذیرش ، ...را دارا باشد.
پاسخگویی شفاف داشته باشد، باثبات و قابل اتکا باشد، به فکر توسعه na باشد و نه توسعه خودش، 
قدرت تشخیص این را داشته باشد که اعمال امروز ما به کجا منجر میشود و آینده نگر باشد .
یک خدمتگزار میداند که کجاخدمت کند و چه موقع وقت آن است که از خدمتی کنار برود و اصل چرخش را در مورد خدمات انجام میدهد.
_ هیچ رهبری نمونه کامل همه این ویژگی ها نیست، اینها ایده آل های رهبری مؤثراند که هرخدمت گزار مورد اعتمادی آرزویش را دارد.
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان