امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 5 : قسمت خودمحورانه بیماری من چگونه زندگی من و اطرافیانم تاثیر می گذارد ؟
من از همان دوران کودکی در مرکز دنیای بیرون از خودم که قرار گرفته بودم ماندم و رشد نکردم.
در صورتیکه اغلب کودکان از مرکزیت در آمدند و برای رسیدن به خواسته هاشون تلاش کردند و متوجه شدند رضایت آنها از درون خودشون سرچشمه میگیره و سطح توقعات شون رو پایین آوردند و راه درست زندگی رو پیدا کردند و دارند زندگی میکنند و به دیگران هم اجازه میدن زندگی کنند.

اما من در همون طفولیت خودم گیر کردم و بدخلق و ناراضی از شرایط موجود به اسارت اعتیاد در آمدم و هر چه پیش میرفتم نافرمان تر میشدم و هیچ وقت هیچ چیز برام کافی نبود و دیگران رو مسبب اشتباهاتم میدونستم و مدام در حال غر زدن و نق نق کردن بودم، به زمین و زمان بد و بیراه میگفتم و عرصه رو برای خودم و دیگران تنگ کرده بودم، برای خاموش کردن آتش درونم به مصرف بیشتری رو می آوردم...

خودمحوری قدرت انتخاب و فرصت رشد رو از من و اطرافیانم میگیره و باعث سلب آرامش و آسایش و نشاط خودم و اطرافیانم میشه و .....
پاسخ
 سپاس شده توسط eshgholi ، Nazer 5 ، ناظر9 ، حوریا ___Bu ، حـمـیـد ، ناظر14 ، ناظر۱۸

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوال 5 : قسمت خودمحورانه بیماری من چگونه زندگی من و اطرافیانم تاثیر می گذارد ؟ - توسط Essi.toobchi - ۱۳۹۹/۵/۲، ۰۶:۵۱ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان