امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سؤال 4- شما چه موقع می‌فهمید که وقت آن است که برخلاف تصمیم اکثریت صحبت کنید؟ و چه وقت
وقتی به تمام ایده ها و نظرات اعضا گوش میدهم و با توجه به در نظر گرفتن همه شرایط فکر میکنم ایده او پیشنهاد بهتری دارم باید بدون ترس ایده و پیشنهاد خود را بدهم . یا وقتی احساس میکنم وجدان آگاه شکل نگرفته و گروه تحت تأثیر افراد با نفوذ و یا عرایض شخصی تصمیم میگیرد باید ایده خود را اگر فکر میکنم به نفع گروه است ایا باعث آگاهی گروه میشود با شهامت نظر و ایده خود را بیان کنم . هر زمانیکه تصمیم گرفته شد و خواست خدا در آن لحاظ شد صلح آرامش به همراه می آورد و باید تسلیم وجدان بود اما در مواردی دیده میشود که بعضی از وجدان ها به علت غرایض اشخاص و یا کور بودن نقاطی از آن دوباره به بحث گذاشته میشود و این را باید بدانیم که اگر اینگونه وجدان ها دوباره به بحث گذاشته شد و دوباره در آن رأی گیری شد هر گونه توافق که برای آن وجدان گرفته شود برای من به معنای تسلیم در مقابل آن و اجرا و حمایت از آن میباشد .
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر9 ، حـمـیـد ، ناظر6

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سؤال 4- شما چه موقع می‌فهمید که وقت آن است که برخلاف تصمیم اکثریت صحبت کنید؟ و چه وقت - توسط Essi.toobchi - ۱۳۹۹/۴/۱۴، ۰۲:۰۱ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان