امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 1- تفاوت بین خدمت و حکومت چیست؟
در برنامه ای که مسیر آنرا اصول ما تعیین کرده و انجمنی که نمونه های واقعی اجرای اصول خود را نماد های رهنمود گونه قرار میدهد ، هر نوع تعریفی میتواند به عنوان بخشی از توقعات شخصی اعضای ما در نظر گرفته 
شود که نیاز به ابراز دارند . بهبودی شخصی من فرآیند تسلیمی در مجرای توانایی های خودم برای جاری شدن با 
احساسات فطری و فردی به سوی پیروی از روش هایی برای خدمت کردن است تا نیرویی برتر را با وجود خودم در بر داشته باشم. این راهی فراتر از هر نوع شناخت میباشد که قابلیت نام گذاری ندارد تا نتایج فرانامی را به جاذبه هایی که در پی بی قراری بروز میکنند وصل نماید . 
من قادرم با خدمت کردن حکمرانی کنم و یا آنکه با خود رایی به خدمت بپردازم اما هنگام تسلیم در اجرای قدم ها و 
سنت ها و مفاهیم خدماتی مکان یا فضایی برای اراده ی شخصی من به وجود نمی آید. کار ما این نیست که برای تعیین تفاوت های خدمت و حکمرانی به قضاوت مشغول شو یم اما فراموش نمیکنیم که همگی در حال اجرای هدف اصلی انجمن هستیم تا آنکه قادر باشیم یک روز دیگر را پاک باقی بمانیم و این همان کاری است که همه ی اعضای 
ما همانطور که خودشان برای خودشان بهتر می پندارند دارند انجام میدهند. من به چنان تفاوت هایی اهمیت نمی دهم چون خودم فقط خدمت خودم هستم و همین خدمت نیرو یی برتر برای من است که مرا زنده نگه میدارد تا ضمن تسلیم به اصول خودمان از آفت هایی که ذهن من قادر است به بار بیاورد ، در امان باشم . 
هر نوع تفاوتی که در هر خیالی امکان وجود داشته باشد ربطی به خدمت کردن من ندارد...
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
سوال 1- تفاوت بین خدمت و حکومت چیست؟ - توسط admin.a - ۱۳۹۸/۱۰/۲۴، ۰۹:۵۹ عصر
RE: سوال 1- تفاوت بین خدمت و حکومت چیست؟ - توسط امید ک - ۱۳۹۸/۱۰/۲۵، ۰۸:۱۴ صبح
RE: سوال 1- تفاوت بین خدمت و حکومت چیست؟ - توسط shapor z - ۱۳۹۸/۱۱/۹، ۰۹:۰۹ صبح
RE: سوال 1- تفاوت بین خدمت و حکومت چیست؟ - توسط sepher1877 - ۱۳۹۸/۱۲/۱۵، ۰۸:۳۴ صبح
RE: سوال 1- تفاوت بین خدمت و حکومت چیست؟ - توسط sepher1877 - ۱۴۰۱/۱۰/۱۹، ۰۸:۴۳ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان