امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 4 : ایا به واسطه اعتیادم تصمیمات دیوانه وار گرفتم ؟ ایا به خاطر مصرف کاری را رها
بله من تصمیمات دیوانه واری مثل مصرف کردن مواد در محل کار دولتی ،  فرار با بچه کوچک به شهری دیگر، دادن استفاء از کار دولتی با موقعیت عالی به خاطر مصرف کردن راحتتر در شهرستان در صورتی که سالها برای آن موقعیت درس خوانده و وقت و تجربه بدست آورده بودم، فروش مال و  اموالم و ملک مسکونی ام  به بهایی ناچیز برای مصرف بیشتر و لذت های آنی ،کلاه برداری با ضایع کردن آبرویی که قطره قطره بدست آورده بودم برای بدست آوردن پول مواد، دوستی با افرار ناباب برای بدست آوردن پول و کلاه برداری، از دست دادن دوستان بسیار با شخصیت با موقعیتهای عالی در ارکان های دولتی به خاطر سوء استفاده های سریالی از آنها، از دست دادن دوستانی که واقعا می توانستند بهترین تاثیر را درکل زندگی ام بگذارند، دست کشیدن از اهداف بسیار بزرگ و موقعیتهای عالی کاری در خارج از کشور تنها به خاطر عدم سلامت عقل و اینکه تنها مطیع اوامر اعتیادم بودم و او می گفت و دستور می داد  باید چه کار انجام دهم و چه کاری درست است.
پاسخ
 سپاس شده توسط omed44 ، ناظر9 ، حـمـیـد ، ناظر10 ، ناظر14

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوال 4 : ایا به واسطه اعتیادم تصمیمات دیوانه وار گرفتم ؟ ایا به خاطر مصرف کاری را رها - توسط alireza1444 - ۱۴۰۱/۴/۱۳، ۱۰:۱۵ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان