امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 4 : ایا به واسطه اعتیادم تصمیمات دیوانه وار گرفتم ؟ ایا به خاطر مصرف کاری را رها
سوال 4 ـ آیا به واسطه اعتیادم تصمیمات دیوانه وار گرفتم ؟ آیا به خاطر مصرف کاری را رها کرده ام ؟ دوستی یا رابطه ای را به هم زده ام و یا دست از هدفی برداشته ام ؟
من در زمان مصرف همیشه در حال تکرار اشتباهاتی وحشتناک بوده ام و بزرگترینش مصرف مواد مخدر بود که نهایتاً نتیجه جزء ناتوانی ، درماندگی ، آوارگی ،  بی خانمانی ، دربدری برایم نداشت که از لحاظ مالی ، روحی و روانی ، احساسی ورشکسته کامل وارد برنامه شدم .  
بعد از ورود به برنامه هم تقریباً اکثر تصمیمات مهم زندگیم از روی بیماری بوده و همیشه به دنبال نتیجه متفاوت بودم همیشه افراد ناسالم را برای روابط و دوستی‌هایم انتخاب میکردم که جز بدبختی و آشفتگی برایم چیزی نداشت . من بخاطر نبود سلامت عقل وارد یک رابطه اشتباه شدم که حاصلش دو فرزند شد چون همه داستان از روی نبود سلامت عقل و کاملاً دیوانه وار بود بعد از کشمکش های فراوان به طلاق منجرب شد و نتیجه اش  رها کردن فرزدانم شد . من حتی کارم را که میتوانستم بواسطه آن زندگی خیلی خوبی داشته باشم را هم بخاطر تصمیمات شتباه ، آنی و بدون مشورتم از دست دادم .
این سوال میخواهد به من یادآوری کند باید با مشورت زندگی کنم چون تصمیمات لحضه ای و آنی و بدون مشورت نهایتاً نتیجه اش دیوانه وار است . این را بارها تجربه کرده ام و هنوز هم درد آنها را میکشم .
که در کتاب پایه ام اینگونه بیماری اعتیاد و نبود سلامت عقل را مثال زده :
دیوانگی یعنی تکرار یک اشتباه و انتظار نتیجه متفاوت یعنی با علم به این که نتیجه همان خواهد بود زندگیمان را با تکرار همان اشتباه قبلی نابود میکنیم .

HH
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر10 ، حـمـیـد ، ناظر14 ، ناظر۳

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوال 4 : ایا به واسطه اعتیادم تصمیمات دیوانه وار گرفتم ؟ ایا به خاطر مصرف کاری را رها - توسط hosseinheydari84 - ۱۴۰۲/۴/۶، ۰۳:۰۳ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان