امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 6 : چگونه در برابر مسائل وچیزهای مختلف عکس العمل افراطی و یا تفریطی از خود بروز
(۱۳۹۸/۱۰/۲۴، ۱۰:۱۸ عصر)admin.a نوشته است: سوال 6 : چگونه در برابر مسائل وچیزهای مختلف عکس العمل افراطی و یا تفریطی از خود بروز داده ام ؟
امروزه هم در قسمتهای مختلف زندگی دچار این مشکل هستم ، رفتارهای افراطی و تفریطی من تحت تاثیر افکار من است ، چون من سالم فکر نمی کنم پس رفتارم نیز سالم نیست و همیشه از کاه کوه می سازم و مشکلاتم را بزرگ جلوه می دهم ، خودآزاری و با احساسات منفی زندگی کردن ، سرکوب احساسات ، بی توجهی به اولویتهای زندگی ، افراط در کار ، گم کردن اهدافم به خاطر خدمت افراطی در برنامه ، پول خرج کردن ، رفتارهای جنسی و نمونه هایی از رفتارهای افراطی و تفریطی من هستند و دلیل همه آنها قسمت روانی بیماری من است و عدم شناخت درست از بیماری و راه حل آن این است که من واقعیت بیماری خود را بپذیرم و سعی کنم تعادل را در زندگی خود پیاده کنم ، قدمها را کار کنم ، برنامه ریزی داشته باشم ، لیست اولویتهای خودم را مشخص کنم ، خدمت داشته باشم ، تا بتوانم رفتارم متعادل باشد.
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، ناظر14

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوال 6 : چگونه در برابر مسائل وچیزهای مختلف عکس العمل افراطی و یا تفریطی از خود بروز - توسط Essi.toobchi - ۱۳۹۹/۴/۲۵، ۱۲:۵۰ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان