امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 7 : تعادل زندگی من چگونه بر هم خورده است ؟
عملکرد نداشتن روی قدم یک.ریشه برهم خمردن تعادل در زندگی ودلیلش رفتارهای افراطی و تفریطی است.در لذتها افراط ودر مسولیتها تفریط میکنم.مشکلات کوچک را بزرگ جلوه دادن و بر عکس ان .به دلیل عدم پذیرش بیماری اعتیاد هنوز از حق انتخابهایم درست استفاده نمیکنم .اکثر مواقع در اجبار هستم که نقطه مقابل تعادل است.بزرگترین مشگل من بی تفاوتی وبی حوصلگی نسبت به بهبودی ومسولیتهایم است
هیچ وقتی برای تمام مشکلات وجود ندارد ولی فرصت انجام یک کار صحیح هست مشگل دیگر من این است که یا مشکلاتم را نمیبینم یا نمیخواهم ببینم یا بر عکس زیادی بخودم گیر میدم تا خسته شوم اگر تعادل در زندگی میخواهم باید نظم وبرنامه ریزی داشته باشم برای تمام مسایل وقت بگذارم واولویت بندی کنم و مشورت کنم جاهای که نیاز است تعادل را تمرین کنم
جلسه.کار.خانواده. شرکت منظم در جلسات کمک میکند در مسیل دیگر زندگی تاثیر مثبت داشته باشد .تعریف یک زندگی متعادل در قدمها اینگونه باز میشود فقط برای امروز به کمک برنامه مسولیتها ومشکلات را میپذیرم و با مشورت مشکلات زندگی را پشت سر میگذارم عدم توانای من وکله خراب من باعث عدم تعادل در زندگی است.احساسی تصمیم گرفتن یعنی عدم سلامت عقل وبر هم خوردن تعادل زندگیم...
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، admin.a ، ناظر9 ، admin ، مرجان ، ssaeedg ، ناظر۸ ، ناظر14 ، ناظر۱۸

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوال 7 : تعادل زندگی من چگونه بر هم خورده است ؟ - توسط Saghar d - ۱۳۹۸/۱۱/۱۵، ۰۶:۱۶ صبح
RE: سوال 7 : تعادل زندگی من چگونه بر هم خورده است ؟ - توسط مهمان - ۱۳۹۸/۱۲/۷، ۰۸:۵۴ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان