امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 7 : تعادل زندگی من چگونه بر هم خورده است ؟
امروز که در بهبودی هستم تمام این کار ها را بصورت روزانه بایست انجام دهم تا تعادلم بهم نریزد:
از گرفتن تراز و نوشتن الویت های برنامه زندگی ام غافل نشوم ، جلسه بروم و خدمت داشته باشم، دعا کنم و از نیروی برترم درخواست کمک و راهنمایی و هدایت داشته باشم، قدم ها را روزانه زندگی کنم، اصول جلسه، کار ، خانواده را پیاده کنم، و برای هر کدام وقت  و انرژی لازم را صرف کنم و در انجام امور صداقت و درستکاری داشته باشم، مسؤلیت پذیر بوده و صبر داشته باشم ، خود خواهی نداشته و به اشتباهاتم اقرار کنم و تماس با راهنما یا دوست همدرد داشته باشم ، قبل از اینکه کاری کنم به عواقب آن  فکر کنم و به خودم فرصت تصمیم گیری داده و احساسی عمل نکنم ، به جرأت هر کدام از این اصول را بصورت روزانه انجام ندهم تعادلم را از دست داده ترس به سراغم آمده و خراب کاری می کنم مثلا نقص توقع ام با لا می زند ،یاس و نا امیدی و خود کم بینی به سراغم می آید، حق به جانب شده و لذت جو می شوم، ، حقوق دیگران را نادیده می گیرم ، پر خوری می کنم ، از آینده غاقل و اصل را فدای فرع می کنم و از زیر بار مسؤلیتهایم فرار می کنم چون توان روبرو شده با زندگی را از دست می دهم
پاسخ
 سپاس شده توسط mehdi9666 ، حـمـیـد ، ناظر۸ ، ناظر14

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوال 7 : تعادل زندگی من چگونه بر هم خورده است ؟ - توسط مهمان - ۱۳۹۸/۱۲/۷، ۰۸:۵۴ عصر
RE: سوال 7 : تعادل زندگی من چگونه بر هم خورده است ؟ - توسط alireza1444 - ۱۴۰۱/۴/۱۶، ۱۰:۲۶ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان