امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 7 : تعادل زندگی من چگونه بر هم خورده است ؟
سوال 7 ـ  تعادل زندگی من چگونه بر هم خورده است ؟
من با توهم کنترل، زندگی خودم و اطرافیانم را از تعادل خارج می‌کنم.
من به خاطر تنبلی همیشه می‌خواهم مسئولیت‌های زندگیم را به عهده نگیرم و دیگران کارهای من را انجام دهند و زندگیم از تعادل خارج می‌شود.
من به خاطر توهم دانایی می‌خواهم دیگران را تغییر دهم که باعث عکس العمل‌هایی بدی از اطرافیانم شده که تعادل زندگیم را بر هم می‌زند.
من همیشه با خودمحوری زندگی کردم‌ام روابطه‌های ناسالم ، ازدواج نادرست ، طلاق ، دوری از فرزند تماماً باعث عدم تعادل در زندگیم شده و زندگی دیگران را هم از تعادل خارج کرده ام .
من هزاران بار از یک نقطه ضربه خوردم ولی دوباره همان رفتار را تکرار کرده ام و انتظار نتیجه درست را داشته ام من بارها به خاطر یک رفتار یا یک موضوع خاص زندگیم آشفته شده مثلاً وارد رابطه اشتباه می‌شدم و عاقبت آنها به خاطر وسعت خلع‌های درونی‌ام به وابستگی ختم شده و زندگیم را از تعادل خارج کرده ، من مسئولیت‌های خودم را نمی‌بینم و دیگران را در نظر نمی‌گیرم ولی به محض اینکه دچار مشکل می‌شوم یا دیگران کاری را درست انجام نمی‌دهند آن را بزرگ کرده و عکس‌العمل‌های نادرست نشان می‌دهند و همیشه تعادلم را بر هم می‌زند ، با بیماری زندگی  کرده و خودمحورانه عمل می‌کنم و از اصول خارج می‌شوم دیگران را در نظر نمی‌گیرم آزادی دیگران را گرفته می‌خواهم همه چیز حول محور من حرکت کند و در برابر اتفاقات طبیعی که اکثر انسان‌ها واکنش درست نشان می‌دهند من کاملاً عکس‌العمل‌های نامتعادل داشته زندگی خودم و دیگران را از تعادل خارج می‌کنم.
HH
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر10 ، ناظر۸ ، ناظر14 ، حـمـیـد

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوال 7 : تعادل زندگی من چگونه بر هم خورده است ؟ - توسط مهمان - ۱۳۹۸/۱۲/۷، ۰۸:۵۴ عصر
RE: سوال 7 : تعادل زندگی من چگونه بر هم خورده است ؟ - توسط hosseinheydari84 - ۱۴۰۲/۴/۲۰، ۰۸:۴۶ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان