امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 9 : ایا قسمتی از نداشتن سلامت عقل من این باور است که اعتیاد من ( چه به صورت مصرف
خیر : نداشتن سلامت عقل تنها مشکل من نبود که شروع به مصرف مواد مخدر کردم همانطور که می دانیم اعتیاد دارای ابعاد مختلفی هستند و ابعاد آن شکل و فرمهای مختلفی هستند که در قدم یک به آن اشاره شد روحانی ، روانی ، جسمی ، احساسی هستند پس نتیجه می گیریم که نداشتن سلامت عقل و باورهای غلط یکی از آنها می باشد در اوایل ورود به برنامه این فکر من این بود که تنها مشکل مصرفم از همان نداشتن سلامت عقلم بود ولی با کارکرد قدمها و آگاهی که بدست آوردم دیگر نمی توانم بگویم من فقط در فرم و شکل خاصی از بیماری اعتیاد مشکل دارم نداشتن سلامت عقل من از همان دوران کودکی با افراط و تفریط صورت گرفته بود و این نداشتن سلامت عقل بخشی از وجودم شده بود با همان کارهای بی عقلانه ای که مدادم تکرار می کردم همراه با عدم تعادل در زندگیم و کارهای دیوانه واری که از من سر می زد و با وابستگیهای شدیدی به خیلی چیزها داشتم و امروز من نباید همه چیز را به گردن مواد مخدر بندازم چونکه من قبل از مصرف مواد مخدر بیماری در درونم داشتم به نام بیماری اعتیاد که بواسطه آن کارهای بی عقلانه انجام می دادم ولی من در کنار بیماریم وقتی شروع به مصرف مواد مخدرکردم نداشتن سلامت عقلم تکمیل شد طوری که هر دوی آنها مرا به اوج دیوانگی و جنون رساند پس نداشتن سلامت عقل بخشی از بیماری اعتیاد من است که باعث شد راهم را گم کنم و مواد مخدر مصرف کنم.
پاسخ
 سپاس شده توسط mehdi9666 ، ناظر14 ، sts171717 ، ناظر۸

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوال 9 : ایا قسمتی از نداشتن سلامت عقل من این باور است که اعتیاد من ( چه به صورت مصرف - توسط Essi.toobchi - ۱۳۹۹/۴/۲۵، ۱۲:۵۲ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان