امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال اول 56 : چه چيزي در بهبوديم شنيده ام كه براي باور كردنش مشكل دارم؟ آيا از راهنما
به من گفته شده بود که با کارکرد قدمها و آمادگی کامل پیدا کردن خداوند نواقص را بر طرف می کند  برای باور کردنش مشکل داشتم چون در ان نقص مثل لذت جویی هایی که به شخصه با آنها در گیر بودم  و وسوسه های کشنده آن غرق بودم یا مصرف نیکوتین اصلا" نمی توانستم باور کنم که گرفته خواهد شد یا  اوائل بهبودی راهنمایم به من گفت از طریق تماس با من وصل به خداوند میشوی و کلام خداوند را از زبان راهنما میشنوی برایم خیلی عجیب بود اما با مداوت در جلسات این را از دوستان در حال بهبودی بارها شنیدم  و با روشن بینی و مراقبت روزانه به این مطلب ایمان پیدا کردم طوریکه وقتی به رهنمودهای راهنمایم گوش میدهم و به آن عمل میکنم نتیجه آن را و خواست خداوند را در آرامش بعدش حس میکنم و وقتی خود محوری میکنم آرامشم سلب شده و تیرم به سنگ میخورد یا اینکه با خدمت کردن میتوانم رشد پیدا کنم که با روشن بینی به این مسئله هم رسیده ام یا اینکه مشارکت صادقانه حالم را خوب میکند برایم عجیب بود ولی به ان رسیده ام یا اینکه در انجمن رشد می کنی و همه اعتبار و آبرویت بر می گردد باور همه اینها برایم مشکل بود که همه اینها برایم اکنون اتفاق افتاد0.
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر9 ، عبدالرحیم_بوشهر ، حـمـیـد ، ناظر14 ، ناظر۸ ، Reza.z1362

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوال اول 56 : چه چيزي در بهبوديم شنيده ام كه براي باور كردنش مشكل دارم؟ آيا از راهنما - توسط alireza1444 - ۱۴۰۱/۳/۱۲، ۱۱:۰۷ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان