امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال اول 55 : اكنون كه مجبور نيستم روي اعتيادم سرپوش بگذارم، آيا توجه كردهام كه ديگر
-قسمت اول : ریشه بیماری من چه در مصرف مواد چه در مصرف نواقص ناصداقتی است و اکنون که به بیماری ام اقرار کرده ام و عجز خودم را پذیرفته ام بله دیگر نیازی به دروغ پردازی مانند گذشته ندارم و از این بابت بسیار شاکر و سپاسگزار هستم، اما در برخی موارد که در انکار و مصرف نواقص می روم باز ناصداقتی خود به خود ظاهر می شود مانند مصرف نواقص و این ناصداقتی با عدم اقرار صادقانه در جلسات و در برابر خداوند و راهنما بروز پیدا می کند مانند عدم تسلیم در تغییر ندادن دیگران و شرایط، استفاده از نواقصی مثل تایید طلبی ، پر خوری، جنس مخالف و لذت جویی ، خود خواهی و اینکه همه چیز و همه کس باید بر وفق مراد من باشند
-قسمت دوم :  من در بهبودیم صداقت را در جلسات با مشارکت صادقانه و اقرار به عجز و ناتوانیکردن ، در دعا کردن با نیروی برتر و درخواست کمک خواستن ، با تراز قدم ده و ارزیابی روزانه خودم ، و مشارکت با راهنما و دوستان بهبودی ، و در انجام  قدم ها تمرین می کنم ، یا در انجام خدمات تمرین می کنم
پاسخ
 سپاس شده توسط عبدالرحیم_بوشهر ، حـمـیـد ، ناظر14 ، Reza.z1362

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوال اول 55 : اكنون كه مجبور نيستم روي اعتيادم سرپوش بگذارم، آيا توجه كردهام كه ديگر - توسط alireza1444 - ۱۴۰۱/۳/۱۱، ۱۲:۱۲ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان