امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 4: برای سپردن چه قسمت هایی از زندگیم مشکل دارم ؟چرا مهم است که بهر حال آنها را
با سلام....
خیلی جاها برای سپردن مشکل دارم.

مثلا جاهایکه اصولی عمل نمیکنم،یا جایکه پای پول یا جنس مخالف در میان باشد مشکل دارم،جایکه حالم خوب نیست و تصمیمات آنی میگیرم،جایکه مشت سَرم حرفی میزنند من واکنشهای بیمارگونه نشان میدهم و سعی میکنم هرطور شده خودم رو ثابت کنم ولی خودم پشت سر همه حرف میزنم،جایکه همسرم در جمع ازم انتقاد میکند،جایکه در جلسه اداری یکی پیشنهاد بهتر از من میدهد.

هر کجا که فکر میکنم خودم میتوانم برای مشکلم کاری انجام بدهم و زور خودم میرسر برای انجام آن کار معمولا مشورت نمیکنم و واگذار نمیکنم.

مثلا در مورد مواد مخدر به این باور رسیدم که زورم نمیرسد به همین خاطر جلسه میروم،مشارکت میکنم،خدمت میکنم رها میکنم و میسپارم.
هر کجا که اعتیادم به عنوان یک الگو برایم کار میکند نمیسپارم و جلوی تغییر و رها کردن گارد میگیرم.
شاید امروز نتیجه واگذاری به خداوند را ندانم ولی نتیجه واگذار نکردن را خوب میدانم یعنی باید تاوان خواسته بیمارگونه و اعتیادی خود را بدهم.

وقتی نمیخواهم بسپارم یا از عاقبتش اطلاعی ندارم یا فکر میکنم از پس آن بَر میایم.میزان آشفتگی از فعالیت اعتیاد من رابطه مستقیم دارد با میزان تمایل من برای سپردن به نیروی برتر.
پاسخ
 سپاس شده توسط ssaeedg ، حـمـیـد ، ناظر9 ، حوریا ___Bu ، عبدالرحیم_بوشهر ، ناظر14

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوال 4: برای سپردن چه قسمت هایی از زندگیم مشکل دارم ؟چرا مهم است که بهر حال آنها را - توسط بَرمک - ۱۳۹۹/۹/۶، ۰۶:۱۸ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان