امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 4: برای سپردن چه قسمت هایی از زندگیم مشکل دارم ؟چرا مهم است که بهر حال آنها را
سپردن یا تحت مراقبت خداوند یعنی رفتار ویا اعتقادات و خواسته هامو یا درکل اخلاقیات رو بیاری تو چارچوب حقیقت یا اصول روحانی وصحیح واسه همین بیشتر ما باسپردن رفتارمون {اصول صحیح یاحقیقت } مشکل داریم برای مثال نمیتونیم رفتارهای جنسی مان رو براساس اصول صحیح بنا کنیم چه با همسر چه با غیره.. یا رفتارهای دیگر ی که در چهارچوب صحیحی نیست یعنی تحت مراقبت خداوند نیست ومهم بودنه سپردن اینه که این رفتار که من امادگی یا تمایل سپردنش رو. ندارم ناشی از اراده شخصی منه واسب داره میزنه به خودم دیگران وارتباطم با خداوند چون هر رفتاری که ناپسند باشه احساس بدی رو تولید میکنه ونمیشه که من احساس بدی داشته باشم وااحساس نزدیکی به خداوند بکنم{احساس بد ناشی از رفتار عمدی}نه احساس بد ناشی از درد رشد برنامه .درد ناشی از رشد برنامه حتی منو به خدا نزدیکتر میکنه وایمانم روبیشتر میکنه چون بافشار درد حتما یک رفتار ناپسندبه مرور ودر طی یک فرایند ازمن گرفته میشه
پاسخ
 سپاس شده توسط admin.a ، حـمـیـد ، ssaeedg ، ناظر9 ، عبدالرحیم_بوشهر

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوال 4: برای سپردن چه قسمت هایی از زندگیم مشکل دارم ؟چرا مهم است که بهر حال آنها را - توسط بهادر ج - ۱۳۹۸/۱۱/۱۵، ۰۶:۱۳ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان