امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 2 : ایا در این نقطه ترسی دارم انها چه هستند ؟
2_بله،درست کارنکردن قدمهای قبلی،ازاینکه دیگران خصوصأخانواده ام به دفترم دسترسی پیداکرده وازمطالبی که نوشته ام آگاه شوندوموردنکوهش وقضاوت وسرزنش واقع شوم وآبرویم پیش آنهابرود،باکارکردن این قدم حال واحساسم بجای خوب شدن بدترشود، ویااینکه دریچه افکارم بسته شودوشهامت اقرارصادقانه رانداشته باشم،ترس ازروشدن مطالبی که دوست ندارم کسی ازآنهاآگاه شود،ترس از اینکه این قدم نیمه کاره رهاشود،ازدست دادن احترام واعتبارم،اقرارم قلبی وواقعی نباشد،عجزهایم رافراموش کرده باشم،ترس ازاینکه احساسات دردناک وفراموش شده ام دوباره زنده شوند، ترس از ماسک زدن دراقرارهایم، ترس ازاینکه نتوانم اصول روحانی این قدم را رعایت کنم،ترس ازاینکه نتوانم این قدم را درست کارکنم،ازروبروشدن با ترسها واحساسات ونپذیرفتن آنها،ترس از اینکه ترسهایم را اصلانتوانم بشناسم ونتونم کاری برایش انجام بدهم ودوباره وارد مرضم شوم وبابیماریم زندگی کنم،حتی ترس ازاین دارم که برای راهنمایم کاری پیش بیاید وبین کارکردن قدمها فاصله بیفتدوترس ازاینکه بعدازکارکردن این قدم به چه شخصیتی تبدیل خواهم شدوترس ازاینکه باصداقت اقرارنکنم ونتوانم بخداوندتوکل کنم وخودم رابه او بسپارم.?
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، فریبرز۶۵ ، ناظر9

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوال 2 : ایا در این نقطه ترسی دارم انها چه هستند ؟ - توسط Mohsen49 - ۱۴۰۰/۱۰/۲۶، ۰۲:۵۲ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان