امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 12 : از ان شخص چه انتظاری دارم ؟
 سوال 12 : از ان شخص چه انتظاری دارم ؟
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر9 ، حـمـیـد
انتضار دارم اول گمنامی من را حفظ کند و حتی در کلاس های قدم و پیش رهجو و دوستانش از قدم 5 من بعنوان مثال هم استفاده نکند و در هر صورتی گمنامی من را حفظ کند .
اینکه به چگونگی انجام خطاهایم گوش کند و نواقص من را دربیاورد .
مرا قضاوت نکند و با من همدردی کند .
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر11 ، ناظر9 ، ناظر10 ، حـمـیـد
گمنامی مرا حفظ کند همانگونه که من سعی می کنم موشکافانه اقرار کنم او هم موشکافانه به من گوش بدهد مسائل قدم 5 را برایم توضیح دهد و کم فروشی نکند وقت بگذارد فضای امن به وجود بیاورد حقیقت را هر چند تلخ باشد بدون ملاحظه به من بگوید از من سواستفاده نکند مرا حمایت کند تجربه اش را در اختیارم بگذارد - * حقیقت ما را ازاد می کند اما اول ما را عیان میکند *و او با این عیان شدن من من را طرد نکند و بپذیرد کمکم کند نقش و سهم خودم را بپذیرم مرا مورد تمسخر و قضاوت قرار ندهد به من شعور na بودن بدهد به من کمک کند تا بتوانم که شخصیت ثابت و متعادلی پیدا کنم 
پاسخ
 سپاس شده توسط Nazer 5 ، ناظر11 ، ssaeedg ، ناظر9 ، ناظر10 ، حـمـیـد
انتظارم از آن فرد یک برخورد ساده
وسالم وبه دور ازقضاوت است.من نیاز
به توجه وحمایت ووقت لازم رادارم تابتوانم آن اقرارها راانجام دهم.انتظار
دارم تا او به من عشق وامید بدهد ومن را متوجه نقش ومسئولیت خودم بکند.

همچنین رازدار خوبی باشد وتجربه
زنده در مورد موقعیتش ، احساسش در
زمان کارکرد این قدم به من بدهد وشنونده خوبی باشد ، همدلی کند و از
زوایای بهتری به نقش من نگاه کند.
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر9 ، ناظر10 ، حـمـیـد
انتظار دارم مرا بفهمد و درک کند و در موردم قضاوت نکند.رازهایی که به او گفتم را برای کسی بازگو نکند و رفتارش با من بهتر شود و بیشتر صمیمیت ایجاد کند و از تجربیاتش برایم بگوید
پاسخ
با سلام خدمت همه دوستان بهبودی
من اگرخواهان پیشرفت درمسیر بهبودی هستم باید با ترس هایم روبرو شوم ومی توانم با نوشتن ترازنامه ،گوش دادن به تجربیات راهنما ودوستانی که قبلا این قدم را کار کرده اند ، اعتماد به راهنما ، مطالعه کردن نشریات ودعا کردن بر ترس هایم پیروز شوم Heart
پاسخ
سلام
حس خوب شدن و آرامش.من هر زمان که با راهنما عزیز صحبت می کنم خیلی خوب هستم و احساس راحتی و ارامش دارم.من را درک می کند و به حرف های من گوش می دهد.نظر غیر تجربه نمی دهد و من را به سمت بهبودی هدایت می کند.
پاسخ
با سلام
مهمترین انتظاراتی که از آن شخص دارم این است که گمنامی مرا حفظ کند ، در مورد من قضاوت نکند ، خطاهیم را به من گوشزد کند اگرچه برخلاف خواسته های من باشد واز آن خوشم نیاید ، بامن همدردی کند وراه کار های مقابله با نقص هایم را به من بیاموزد
پاسخ
بهبودی داشته باشد هدفمندباشد کمک حال باشد در خدمات هدایت کننده باشد تشویقگرباشد مهربان باشدمشورت دهنده خوبی باشد اصول برنامه naرا رعایت کند قضاوت نکندآرامش داشته باشد و......
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر10 ، حـمـیـد
سوال 12 : از آن شخص چه انتظاری دارم ؟(قدم۵)
بزار یه تجربه ازخودم و رهجوم بگم، درقدم چهارم من به رهجوم گفتم همه چیزرافقط بنویس ،انگارقدم۵درکارنیست و گفتم زمان اقرارقدم پنج تو اونایی راکه شهامت داری اقرار کن و بگو که چیزهایی هم هستن که نمیتوانی فعلا اقرارکنی،اما نوشتی شان،و به مرور که انتظاراتت به حد معقول رسید بیا آنها رااقرارکن.
من انتظاردارم آن شخص صبورباشه، ریزبین باشه و شنوای اقرارم باشه،دلش برام نسوزه که اینجوری نقشم رابه من گوش زد نکنه،مناباب المثال دیگران نکنه، رازهای منافاش نکنه، خطاههاواعمالم راقضاوت نکنه، جاهایی که متوجه شد دارم تفرعه میرم رابه من گوش زدکندو...
من نبایدانتظارات نامعقول از او داشته باشم،مثلا دل برام بسوزانه،برام گریه کنه، مساعل خودش راپیشم بگه...
در نهایت من قراراست؛چگونگی دقیق خطاهایم را اقرار کنم ،نه خود خطاهایم را .
پاسخ
 سپاس شده توسط Darush sistan ، حـمـیـد
سلام
گوش دادن و قضاوت نکردن-این که این مسائل را جایی بازگو نکند و از گذشته خود نیز بگویید فرصت بدهد تا با خودم کنار بیایم...
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر10 ، حـمـیـد
سلام

-من را مورد سرزنش قرار ندهد واز نصیحت و ارشاد بپرهیزد. اگر چیزی را تجربه ندارد آن را نگوید ومن را به شخصی که این تجربه دارد رهنمون دهد...
پاسخ
 سپاس شده توسط Mehran270 ، حـمـیـد ، ناظر10
قضاوت وسرزنش نشدن وموردتمسخرقرار
نگرفتن برام مهمه واینکه اوباتوجه کامل به افرارهایم
گوش کندوهنگام اقرارهای من حالت چهره ورفتارش
تغییرنکنه رازدارباشه وبقول کتاب متوجه باشه
من چه کارمهمیوانجام میدم حدفموقطع نکنه
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، Darush sistan ، ناظر10 ، یاسی ، یثنا
اینکه اوبداندمن چ کارمهمی انجام میدهم وهنگام خواندن ترازنامه واکنش تندنشان ندهدنخندد سرزنش یانصیحت نکندرازدارواگاه باشدخودش این قدم راکارکرده باشدوبمن احساس امنیت واعتمادبدهد
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر10 ، حـمـیـد ، یاسی ، یثنا
سلام
انتظار دارم که درکم کند و من را قضاوت نکند
وقتی تراز اقرار میکنم تمام حواسش به من باشد و به دقت به حرفهایم گوش کند 
برایم وقت بگذارد
حس اینکه منحصر به فردم را از من بگیرد و به من بگوید که هر شخصی ممکن است این اشتباهات رو انجام داده باشد 
و نقش من رو را در تراز هایم به من نشان بدهد
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر10

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان