امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 19 : ایا زمان و مکانی برای کارکرد قدم پنجم انتخاب کرده ام ؟ کی و کجا ؟
سوال 19 : ایا زمان و مکانی برای کارکرد قدم پنجم انتخاب کرده ام ؟ کی و کجا ؟ 
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، عبدالرحیم_بوشهر
بله، چون تمایل برای کار کردن قدم پنجم را دارم هر جا که باشد من آماده‌ام که اصل روحانی شهامت را به کار ببندم
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، ناظر11 ، ناظر10 ، عبدالرحیم_بوشهر
زمان ان زمانی است که به امادگی کامل رسیده باشم یعنی از نظر جسمی روحی و روانی خوب باشم زمان کافی داشته باشم عجله و شتاب زدگی نداشته باشم و البته زمان ان را باکمک راهنمایم پیدامیکنم گرسنه مریض و خسته و عصبانی نباشم و ارام باشم و
 مکان : مکانی ارام و ساکت و امن و همراه با ارامش باشد و بتوانم متمرکز شوم  ( معمولا با توافق راهنما )
پاسخ
 سپاس شده توسط ssaeedg ، ناظر10 ، عبدالرحیم_بوشهر
چیزی که مهم است این است که اگر اقرار قدم پنج مابه تعویق بیفتد باعث می شود که مانسبت به قدم پنج وکارکرد قدمهای قبلی دلسرد وبی تفاوت شویم.

بهترین حالت این است که ما با راهنمای خودمان یاکسی که قراراست
قدم پنج ما راگوش دهد هماهنگ شویم
ودراین مورد پی گیر وپشتکار داشته
باشیم وبهترین شرایط را با امکانات 
موجود در نظر بگیریم وبعد ازاین با
توافق دو طرف اقرار قدم پنج را انجام
دهیم.

این زمان باید از قبل مشخص شود و اقدامات لازم را دراین زمینه فراهم کنیم.

مثل  کامل کردن لیست قدم چهارم ، دعا کردن و کمک خواستن از خداوند ، گرفتن تجربه ازکسانی که قدم چهار وپنج خود را کار کرده اند ،همچنین مکان نیز باید شرایط لازم را داشته باشد.
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر10 ، عبدالرحیم_بوشهر ، حـمـیـد
هرچقدر زمان آن نزدیک باشد انرژی آن بیشتر است 
درمورد مکان نباید مزاحم کسی باشم و محدودیتی در آن باشد
این سوال شخصی است ،زمان ومکان را با راهنما مشخص میکنیم و اجازه نمیدهیم ترس مانع از کارکرد این قدم پنجم و اقرارمان شود
زمانیکه کمتر مشغله ی ذهنی داریم و میتوانیم روی ترازنامه مان تمرکز داشته باشیم
درمکانی که جز من و راهنما و خدا کسی نباشد

هدف این سوال?میزان تسلیم ما درمقابل تعهد قدم پنجم را میسنجد ودرمورد میزان مسئولیت پذیری ما بحث میکند
پاسخ
نه مکان مشخصی نیست طبق کارکرد بقیه قدم ها با راهنما کار کرده ام با این تفاوت که .خدا بود و من راهنمایم.ودیگر هم قدمیهایم درجمع ما نبودنند
پاسخ
سوال 19 : ایا زمان و مکانی برای کارکرد قدم پنجم انتخاب کرده ام ؟ کی و کجا ؟(قدم۵)
امروز برای من، کجا  مهم نیست ، اینکه بلافاصله و بدون فوت وقت و بطور کامل اقرار کنم مهم تر است .
تنها مسأله مهم در مورد مکان،اینه که جایی باشه که من در آن آرامش داشته باشم و احساس امنیت بکنم و دچار حواس پرتی نشم.
کی این اقرار را انجام میدهم؛زمانی که ترتیب قدم پنجم را به اجرا گذاشته باشم(اقرارخداوند،خود ،شخص دیگر)
ما طفره نمیریم و کار امروز را به فردا نمی اندازیم.
باید قاطع باشیم و در اسرع وقت و به سادگی تراز قدم چهارم را با خداوند ‌،خود و شخص دیگر درمیان بگذاریم.
پاسخ
 سپاس شده توسط عبدالرحیم_بوشهر ، حـمـیـد
سلام

قدم پنج هر چه سریعتر کار کنم وآن را برای راهنما بخوانم بهتر است و خودم از افکار واحساسات آزار دهنده خلاص می شوم نیاز به مکان یا زمان خاص نیست که اگر بخواهم به دنبال موقعیت بگردم ممکن است که دیگر نتوانم این ها را برای راهنما بخوانم.
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر10 ، حـمـیـد ، Mehran270
شهامت قدرت لازم برای رودررویی باخودم ودنیاروبمن میده
میتونم توچشم خودم نگاه کنم واحساس خودکم بینی
نکنم وهمچنین خودواقعی واحترام بخودمویادمیگیرم
میتونم بدون ترس ودلهره زندگی کنم وراحت ترتوپوست 
خودم جام بشه ویک احساس حرف ترس یا....
انرژیمونگیره وروابطوخراب نکنه
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، ناظر10 ، یثنا
بله دراین موردباراهنمایم صحبت کردم 
ودراولین تعطیلی قرارب اقراردارم 
مکان انرامن انتخواب کرده ام جایی که 
احساس راحتی میکنم وانرژی ان مکان برایم
مثبت است یک فضای بازدرطبیعت
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر10 ، حـمـیـد ، یثنا
در قدم پنجم که من از حس و حال خوبی بهره مند هستم چون اقرار میکنم ابتدا گوشی خود را بر میدارم با راهنمای خود تماس میگیرم با او هماهنگ میشوم 
و سعی می کنم در مکانی آرام و جایی که حس منو خوب کنه جایی که تردد زیاد نباشه و هر دو نفر ما وقت کافی داشته باشیم
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر9

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان