امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 17 : از طریق کارکردن پنج قدم اول ، من پشتکار خود را بهبودی نشان داده ام ، این پش
گفتیم که نواقص ماجزئی از غرائض ماهستندکه ازتعادل خارج شده اندودیگراینکه هرگاه صلاح بداندبرطرف خواهدکرد،ومن هم همین رابرای خودم مجوزدرست کرده ام که اگرغریزه است جزءوجودم است وخداوندهرگاه صلاح بداندآنرابرطرف خواهدکرد پس مجوز انجام استفاده از نواقص را برای خودم صادرمیکنم وهمه کارمیکنم واین همان مرموزی بیماری اعتیاد میباشد.من باپشتکاری که باکارکردقدمهابدست آورده ام سعی کرده ام همیشه مروری برنواقصم داشته باشم وببینم بااستفاده ازنواقصم دچارچه سختیهاو مشکلاتی شده ام وباداشتن حوصله وتحمل وصبرواستفاده از اصول روحانی، استقامت وپشتکاررادروجودم تقویت کنم.
دراین قدم ماکاملا درحال رفت وبرگشتیم وباید دراین راستا با امیدوباور وایمان واعتمادبه نیروی برتروصبروتحمل وتامل وداشتن انگیزه ومایوس نشدن وشناسایی بیماریمان مقاومت کرده ،پشتکارداشته واستقامت بخرج دهیم تابه زندگی به روال برنامه وزندگی فقط برای امروزبرسیم پس بایددراین قدم پشتکارواستقامت داشته باشیم چون اگرنداشته باشیم دلسرد و افسرده میشویم وازادامه راه باز میمانیم وهدف وانگیزه مان هرچقدرهم که قوی باشد بدون پشتکار واستقامت از بین میرود.?
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر9 ، عبدالرحیم_بوشهر

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوال 17 : از طریق کارکردن پنج قدم اول ، من پشتکار خود را بهبودی نشان داده ام ، این پش - توسط Mohsen49 - ۱۴۰۰/۱۲/۱۲، ۰۹:۳۹ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان