امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 19 : امروز چه کاری انجام داده ام که نشانگر تمایل من است ؟
_رعایت وانجام روزانه فاکتورهای بهبودی،تادربهبودی نباشیم وبه آگاهی نرسیم تمایلی هم ایجادنمیشود.تمایل باید به نمایش گذاشته شودتمایل پنهانی نداریم نواقصم را میبینم آنهاراشناسایی میکنم ودرموردشان اقرارقلبی میکنم امروزه خودم رادرمعرض وسوسه و استفاده کردن ازنواقصم قرارنمیدهم ازنواقصم خسته شده ام وبعدازاستفاده ازآنهادردمیکشم باتمایل ازاصول بصورت عادت ودرهم استفاده میکنم صداقت باخودراتمرین میکنم،وازدوستان بهبودی درخواست مشورت وکمک میکنم.اززندگی بدون نقص تصویرذهنی میسازم وامیدهاوآرزوهایی راکه برای آینده دارم رامیبینم.تسلیم وعاجزهستم وازعملکردهای رفتاری واخلاقی سازنده بجای رفتارواخلاق مخرب وغیرسازنده وغیرمسئولانه گذشته استفاده میکنم ودست آویزهاوخودفریبی هاوتوجیه وبهانه هاراشناسایی میکنم وبه گونه ای متفاوت ازقبل عمل میکنم دعامیکنم تاثبات قدم پیداکنم وبه این باوررسیده ام که نیروی برتربه اندازه لازم برایم کارخواهدکرد.حال اگرتمایل ندارم ومیخواهم نسبت به بهبودیم تمایل ایجادشودبایدبرای خودم هدف بگذارم،زندگی کنم بااصول روحانی وبه روال برنامه وفقط برای امروز وبصورت آگاهانه،بستراستفاده از نواقص وبیماری رانبایدفراهم کنم فاصله استفاده ازنواقص تااقرارکردنمان رابایدکوتاهترکنیم حتی به صفربرسانیم واجازه ندهیم مرض وبیماری برایمان تصمیم بگیرد.ترازگرفتن قدم 6 رابصورت روزانه ومستمر انجام دهیم برنامه ریزی روزانه داشته باشیم واصول برنامه را آگاهانه درزندگی بکاربگیریم ودراین مسیرامیدوایمان داشته باشیم وباورکنیم که اگرکامل بودیم دیگرنیازی به تغییرورشد نداشتیم.?
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوال 19 : امروز چه کاری انجام داده ام که نشانگر تمایل من است ؟ - توسط Mohsen49 - ۱۴۰۰/۱۱/۲۰، ۰۱:۱۵ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان