امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 43:آیا تا به حال رابطه ای را از بین برده ام ، با این فکر که به هر حال از این را
_بله زمانی که دریچه افکارم بسته میشه وصبرم رو از دست میدم ودچارخودمحوری میشم واحساس دانایی وتوانایی بهم دست میده وبامرضم زندگی میکنم خودم رو بهتر وبالاتر از دیگران میبینم ویاوقتی نقاط ضعفم را به رخم کشیده اندویاازآنها مطلع شده اند،یک سری روابط فامیلی وهمسایگی بخاطر رابطه ناسالم،جاهایی که قول های نسنجیده میدهم واز پس انجامش برنمیایم،خیلی اوقات هم پیش داوری هایم باعث قطع روابطم شده،گاهی بخاطرعدم فروتنی،عدم اعتمادبنفس،نداشتن خویشتن پذیری، بلدنبودن یک رابطه سالم واین باورخودخواهانه که ازمن سوءاستفاده خواهدشدومن صدمه خواهم خوردخیلی از روابطم هم بخاطر درخواست های جنسی نادرست ونابجای من بهم خورده انددررابطه های رومانتیک وجنسی هم زمانیکه به اولین مشکل برمیخورم وحال واحساسم را بد میکندرابطه را قطع میکنم.
زیربنای رابطه ای که ترس،توقع ولذت طلبی باشدنمیتواندپایداربماند یکی از چیزهایی که باید یادبگیرم تعهد در روابطه،،،یعنی من باید متعهد باشم وبخاطر یک نگاه معیوب وبدون درنظرگرفتن حال واحساس طرف مقابلم رابطه ام راکات نکنم بلکه سعی کنم اگرامکان دارد آنرااصلاح نمایم.
اگررابطه ای دوطرفه وبر اساس اصول انسانی وصحیح نباشدحتما بهم خورده ونتیجه ای جز خسارت وحال واحساس بد نخواهدداشت.
مادرقطع کردن بیشترروابطمان قربانی تصورات باطل ودیدگاههای غلط وبیمارگونه خود هستیم:
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوال 43:آیا تا به حال رابطه ای را از بین برده ام ، با این فکر که به هر حال از این را - توسط sepher1877 - ۱۳۹۸/۱۱/۴، ۰۷:۲۴ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان