امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 74:ایا به نیروی برتر خود اعتماد می کنم تا در زندگی من کار کند و ابزاری که به ان
بله .برای من نیروی برتر یعنی خداوند ، راهنما ، جلسه ، مشورت ، قدم و هر چیزی که برنامه پیشنهاد می دهد .
در همه موارد روزانه از نیروی برترم می خواهم تا کمک کند من با آگاهی پیدا کردن به رشدی برسم تا به دیگران خسارت نزنم تا بعد بخواهم آنرا توجیه کنم .
ولی در مواردی مثل شهوت ، پول و قدرت وقتی در شرایط قرار می گیرم خیلی سخت از خداوند و نیروی برتر درخواست کمک می کنم .این سه مورد مواردی است که برای لذت طلبی که دارد اعتماد به نیروی برتر را ضعیف می کند .
زمانی که من برای لذت طلبی ( شهوت ، قدرت و ثروت ) به کمک نیروی برتر مجبور به عدم مصرف می شوم درد می کشم تا در آینده بتوانم از این احساس بد دور شوم .مثلا من با شرایط سخت مالی که الان دارم از فرصت سوء استفاده یا رشوه و زد و بند کنار می کشم و با استفاده نکردن از این شرایط به نیروی برتر فرصت می دهم برای من کار کند تا در آینده احساس خوب را تجربه کنم به خاطر خسارت نزدن به دیگران در زمانی که حالم و احساسم خوب و درست کار نمی کرد .
یا مثل درد ناشی از ترک نواقصی مثل خود ارضایی و غول 2 بازی کردن که تنها با درد کشیدن و مصرف نکردن می شود به نیروی برتر اجازه داد برای من کار کند تا از این احساس بد خلاص شوم و احساس درد من به احساس لذت تبدیل شود .
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوال 74:ایا به نیروی برتر خود اعتماد می کنم تا در زندگی من کار کند و ابزاری که به ان - توسط sepher1877 - ۱۳۹۸/۱۱/۴، ۰۲:۲۴ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان