امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 78:ایمان و اعتقاد من به نیروی برتر چگونه رشد کرده است ؟
با سلام....
در ابتدا فقط به نیَت قطع مصرف برای مدتی کوتاه به انجمن آمدم و ایمان و اعتقادی به برنامه نداشتم پس از گذشت مدتی کم کم ایمان جوانه کوچکی زد که اگر توانسته ام مدت کوتاهی مواد مصرف نکنم احتمالا مدت بیشتری هم میتوانم مصرف نکنم. تصمیم گرفتم مدت بیشتری پاک بمانم و با اصول NA بیشتر آشنا شوم بعد تمایل پیدا کردم راهنما بگیرم و بعد قدمها را کار کنم و بعد خدمت بگیرم وووووو
در واقع تسلیم در درونم در حال شکل گیری بود و شرایطم بهتر و بهتر میشد.
توجهم جلب شد به اینکه هر چقدر مشورت میکنم ضریب اشتباهاتم کمتر میشود هر چقدر تسلیم میشوم جنگهایم کمتر شده و انسانهای اطرافم بیشتر بهم اعتماد میکنند. دیدم وقتی ماسکها را کنار میگذارم دیگر مجبور نیستم بخاطر کسیکه نیستم عذاب بکشم.

مثلا وقتی به اعضای موفق NA دقت کردم دیدم و ایمان آوردم که رشد و بالندگی در قالب عملکرد به قدمها و سنتها بوجود میاید.
البته رعایت اصول برنامه تضمین کننده اینکه هیچ اتفاق بدی در زندگیم مثل مرگ عزیزان ، تصادف ، ضرر مالی ، و غیره می افتد نبود اما متوجه شدم که چقدر واکنشهایم به اتفاقات بد اصولی تر شده یعنی اتفاقات ناخوشایند با تمرین اصول ، راهنما ، مشارکت ، مشورت ، نشریات NA و جلسه قابل پذیرش تر شده به این شکل ایمان و اعتقادم به برنامه رشد کرد و به این باور رسیدم که با NA و اصول آن میشود تقریبا شبیه به یک انسان زندگی کنم.
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوال 78:ایمان و اعتقاد من به نیروی برتر چگونه رشد کرده است ؟ - توسط بَرمک - ۱۴۰۰/۱۱/۹، ۰۶:۴۵ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان