امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 9:منافع اینکه اجازه دهم خداوند در زندگی من کار کند ، چیست ؟
اول اینکه همیشه تسلیم وار زندگی میکنم،امیدوارهستم،ایمان دارم که هراتفاقی که درزندگیم میفتدبه صلاحم است دیگرباخودم وکسی جنگ نخواهم داشت دیگربدنبال مقایسه وکنترل وسرزنش خودم ودیگران نخواهم بود فروتنی وتواضع رادرحدیک باورخوب وسالم همیشه به همراهم خواهم داشت وباکمبودهاونواقصم جنگ نخواهم داشت ومسئولیت کارهایم رابه عهده خواهم گرفت ترسهایم کمترخواهدشدوروند ایمان آوریم کاملترخواهدبوداقدام وعمل خواهم کرد امانتایج کارهایم رابه اوخواهم سپرد دریچه افکارم بازترخواهدشدوباهرناملایماتی بهم نخواهم ریخت ومیدانم که تمامی کارهای خداوند به صلاحم خواهدبود احساس بودن وزندگی کردن میکنم وباعث میشودکه خیلی از کارها رانکنم ودیگران راهم درک کنم سرشارازانرژی خواهم بود وجهه بهتری درجامعه پیدامیکنم شکرگزارتر میشوم وتمایل به تغییر، روزبه روزدرمن بیشترخواهدشد مشورت پذیرترشده وروبه رشد زندگی میکنم کیفیت زندگیم بهترمیشود،بیشتر وبهتر خدمت میکنم کمک میکنم وکمک پذیرترمیشوم واتفاقات بد وناهنجار باعث نمیشودکه ازمسیربهبودی خارج شوم.?
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر9 ، حـمـیـد

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوال 9:منافع اینکه اجازه دهم خداوند در زندگی من کار کند ، چیست ؟ - توسط Mohsen49 - ۱۴۰۱/۱/۱۸، ۱۱:۰۷ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان