امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 11 :آیا عجز خود را در برابر کمبودهایم در کنار عجزم در برابر اعتیاد پذیرفته ام ؟
_بله،امروزه به این آگاهی رسیده ام که عدم کنترل وعدم تعادل من درقدم یک،که درموردبیماری منست،سرچشمه آن نواقص وکمبودهای من بوده، که درقدم شش وهفت متوجه شده ام،که بدلیل نواقص شخصیتی وکمبودهای اخلاقی که دارم درقدم یک هم عاجزبودم، عجزهای قدم یک ما درقدم هفت کاملترمیشود.
ازنظرمن بیماری اعتیاد، تشکیل شده ازنواقص وکمبودهایم واگرمن این دو شاخه مرضم رانپذیرم درواقع بیماری اعتیادم رانپذیرفته ام، ودراین صورت است که نه از دست خودم ونه ازدست خداوندونیروی برتر هیچکاری برایم برنخواهدآمد ودرآنصورت است که ورود به جاده بهبودی محال است.من با اعتمادوایمان وتسلیم وفروتنی نسبت به خداوندبه این عجزم دربرابرکمبودهایم اقرار میکنم وازاوباتمایل وفروتنی میخواهم که کمبودهای اخلاقی مرا برطرف کندزیراتاکمبودهایم برطرف نشوندنواقصم پابرجاخواهندماند.
برایم ثابت شده که بخاطرکمبودهایم است که نواقصم فوران میکند .
ثمره پذیرش عجزهایم درموردکمبودهایم درکنارعجزهایم دربرابر اعتیادم این است که ایمان وامید دردلم زنده میشود واعتمادمیکنم به خداوند تا کمبودهای اخلاقیم را برطرف کند.?
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر12 ، حـمـیـد

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوال 11 :آیا عجز خود را در برابر کمبودهایم در کنار عجزم در برابر اعتیاد پذیرفته ام ؟ - توسط Mohsen49 - ۱۴۰۱/۱/۲۱، ۱۰:۰۵ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان