امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
انتخاب سخنران
انتخاب سخنران
کلیه نظرات ارائه شده در این تالار نظر شخصی اعضا بوده و بدیهی است نظر رسمی انجمن معتادان گمنام نمی باشد.
یه روز نایب نماینده یه گروه بودم ، داشتم از سر کار برمی گشتم که تلفنم زنگ خورد ، منشی گروه بود(لازم به ذکره که اون روزا مسئول مکان برگزاری جلسه مرتبا تذکر میداد که اگر امنیت جلستون رو رعایت نکنید باشکایتهایی که همسایه‌ها کردن حتما جلستون تغطیل میشه)می گفت مدیر داخلی مجموعه میخواد بیاد داخل جلسه و خودش مستقیما برای بچه ها راجع به رعایت بعضی نکات که هیأت مدیره محل برگزاری بهش اعتراض دارن سخنرانی کنه(اون موقع جمعیت گروه ما به 500 نفر در روزهای جاذبه میرسید).
من گفتم نه این خلاف سنت‌های ماست و یه عضو غیر معتاد نمیتونه بیاد داخل و صحبت کنه و اون گفت که تهدید به تعطیلی جلسمون کرده و نماینده هم بهش اجازه داده و الان قراره که بیاد.
خلاصه تاما رسیدیم جلسه دیدیم که ایشون رفته داخل و ....
بعدا وقتی بادوستای دیگه موضوع رومطرح کردیم هرکی یه چیزی گفت:
باید جلسه رو تعطیل میکردید
باید جلسه رو باز اعلام میکردید
باید اون لحظه جلسه رو می بستید و بعد از صحبتهای اون بنده خدا جلسه رو باز میکردید
باید یه وقت در شروع جلسه براش در نطر می گرفتید و بعد جلسه رو باز می کردید
باید داخل جلسه اداری دعوتش می کردید
.
.
.
و هزار و یک نظر درست و غلط دیگه ، اگه شما تو این موقعیت گیر کردید چکار می کنید؟
پاسخ
اسی معتاد ما سخنران انتخاب میکنیم که در محیط که جلسه برگزار میکنیم به دیگران اگاهی بده در مورد حفظ امنیت جلسه و گمنامی و باقی موضوع در واقع اگر برای من همچین شرایطی پیش بیاد سعی میکنم از مسول کمیته روابط عمومی کمیته شهری یا ناحیه و از اعضای مورد اعتماد قدیمی درخواست میکردم تا با اون بنده خدا صحبت کنن 
پاسخ
باسلام من در کارگاهی شرکت کردم که آموزش گردانندگی نام داشت و در آن اعضایی که تمایل به خدمت و گردانندگی را داشتند در آن کار گاه آموزش میدادند 
بسیار کارگاه آموزنده ای بود و من با قسمتهایی از خصوصیات یک گرداننده مثل با اخلاق و ساده پوش و دارای فن بیان بودن آشنا شدم 
و متوجه شدم از نشهصات یک گرداننده و سخنران خوب داشتن دانش و تجربه کافی در باره موضوع انتخابی و استفادخ از خرد جمعی و بارش افکار کارگاه است
پاسخ
باسلام ماسخنران انتخاب میکنیم تادرموردموضوعی که هستش به دیگران اگاهی لازمه روطبق اصول برنامه به شکل اصولی توضیح بده وبهتربرای انتخاب سخنران ازکمیته کارگاههاکمک بگیرم .
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان